Hra Zmýlená platí autorky Zory Kostkové, kterou uvidíme tuto středu oderském Dělnickém domě, sází na jistotu. „V této komedii plné slovních hříček, lakonických poznámek, úsměvných dialogů se můžeme bavit situacemi téměř detektivními. Kdo je kdo? Kdo chce co a po kom to chce? Kdo nebo co je v kufru?" naznačují děj ve své pozvánce dramaturgové z Funny agentury, ktera do Oder komedii se známými herci přiveze.

Aspoň stručně naznačme děj. Do malého domku na samotě u lesa kdesi nad Karlovými Vary, kde žije čerstvě rozvedená výtvarnice Lena, vtrhnou tři lidé a nikdo z nich nemá chuť hned prozradit majitelce, proč tu jsou a jak se věci mají - francouzská filmová hvězda českého původu Nel Vevér, její doprovod, krásný, mladý muž a metrosexuál Eda a podivný pan Evžen. Všem jim zamotají hlavu různá nedorozumění, lži, směšné a absurdní zmýlené.

V oderském Dělnickém domě se ve hře Zmýlená platí představí herci Ivan Vyskočil, Milena Steinmasslová, Dana Homolová nebo Otto Kallus ve středu 6. března od 19 hodin. (mer)