Pouze tento jediný večer bude jeho vystoupení přenášeno skrze filmové plátno do kin a budou si ho moci vychutnat i čeští příznivci.

„Jsem nepopsatelně rád, že se můj domovský koncert z Maastrichtu bude promítat v červenci v kinech. Bude to nádherný večer a já vám slibuji, že pro vás bude nezapomenutelně kouzelný. Když se k nám nemůžete přidat přímo v Maastrichtu, tak my dorazíme za vámi do vašeho kina," vzkázal svým fanouškům houslista, který je často přezdíván Král valčíků a jehož doménou je lehká klasika.

Diváky čeká nejen večer plný kvalitní hudby, ale také humoru, silných emocí a atmosféry tvořené písněmi, tancem a zákulisními rozhovory s André Rieuem. Nadaný Nizozemec si svým uměním získal nadšence po celé planetě, ať už ve všech zemích Evropy či v Japonsku, USA, Austrálii. V rodném Maastrichu vystoupí se svým padesátičlenným Johann Strauss Orchestrem spolu se soprány a tenory a posluchače překvapí i speciálními hosty. Tříhodinový koncert čeká na zájemce

o vážnou hudbu již v sobotu 18. července od 19.45 hodin v kinosále kopřivnického kulturního domu. Vstupné na přenos je 250 korun.

Anna Macíčková