Baviči Josef Náhlovský sKarlem Šípem baví už několik generací voblíbených televizních estrádách i na divadelních prknech všech druhů. Oba jsou také členy pražské fotbalové Amfory, která sdružuje populární osobnosti spozitivním vztahem ke sportu. Sami dva už také několik let objíždí scény po celé České republice se svým improvizačním představením Sanatorium.

Úspěšný antimuzikál je plný scének znemocničního prostředí, stejně jako gagů a líbivých písniček mimo jiné vpodání talentované mladé zpěvačky Dagmat Zázvůrkové. Jak se dá u těchto dvou pánů očekávat, vše je založeno na univerzálním, avšak velmi bezprostřední a osvěžujícím humoru. Navíc prostředí sanatoria, vněmž se celý příběh jakoby odehrává, nabízí celou kopu témat kdobrému vtipu.

Oblíbené Sanatorium se teď rozhodli oba pražští umělci ještě rozšířit. „S Pepou jsme vposledních dnech vyjeli s novým zájezdovým programem s názvem Blázinec, který navazuje na náš předešlý pořad. Velmi se u toho vyblbneme a užíváme si kontakt s živým publikem,“ přiznal vjednom znedávných rozhovorů Karel Šíp, který vsoučasnosti okupuje televizní obrazovky mimo jiné spořadem Všechnopárty.

Vnovojičínském kině Květen vystoupí baviči Karel Šíp, Josef Náhlovský a zpěvačka Dagmar Zázvůrková vúterý 25. září v19 hodin.