Tradiční letní open –air show se v areálu na novojičínských Skalkách letos uskuteční v sobotu 20. srpna. „Tato akce má svoji dlouholetou tradici a každoročně se setkává s obrovským ohlasem u nejširší veřejnosti. Letos se bude konat již 12. ročník,“ připomněli organizátoři v tiskové zprávě. Pravdou je, že Horká kaše patří k nejúspěšnějším a nejnavštěvovanějším akcím tohoto druhu v letní sezoně na celém Novojičínsku.

Návštěvnost se pohybuje v rozpětí 1500 až 2500 lidí, věkové zastoupení je od patnácti let výše neomezeně. „Smyslem a hlavním cílem je pobavit a odreagovat návštěvníky, což se v uplynulých ročnících vždy podařilo,“ doplňují organizátoři.

Program akce bude jako vždy tvořit disko produkce s hity 90. let plus nejžhavější novinky, součástí budou zábavné soutěže o hodnotné ceny, mimo jiné i letos o výlet k moři. Chybět nebudou světelné efekty, laserová supershow a další osvěžující body programu. Celá show bude nabitá prvky zábavy, erotiky a letního bláznění.

Akce začíná v amfiteátru na Skalkách v Novém Jičíně už tuto sobotu 20. srpna ve dvacet hodin. Konat se bude jen za příznivého počasí. (mer)