Od středy 2. března bude totiž v galerii nacházející se v podkroví budovy Katolického domu Kopřivnice k vidění výstava tohoto kopřivnického rodáka. Expozice představí dílo místního architektonického studia formou velkoformátových fotografií, vizualizací a modelů. Původně byla koncipována pro pražskou Galerii Jaroslava Fragnera, která je tuzemskou nejvýznamnější galerií věnující se výhradně architektonickým výstavám.

Zde byla k vidění v lednu a únoru minulého roku. Následně byla reprízována v rámci ad-hoc výstavy v Holzbauen v architekturzentru ve Vídni , v Trojanovicích a ve Zlíně a nyní se výstava konečně dostala do rodiště architekta Kamila Mrvy.

Po slavnostní vernisáži, jež se uskuteční ve středu 2. března v 18 hodin, bude výstava zpřístupněna až do léta roku 2012. Podle informací pořadatelů ji bude možné navštívit kdykoliv v provozní době Katolického domu Kopřivnice, popřípadě po předchozí dohodě s ateliérem Kamila Mrvy taky v jinou dobu. Více informací naleznou zájemci na adrese www.mrva.net.