Pan Achác Zsigrai má 78 let a bydlí v Družstevnické ulici v Havířově. 

Muž, který se v Havířově i jinde obnažoval před mladými dívkami.
Muž se v Havířově i jinde svlékal před dívkami, policie zveřejnila snímky

"Pohřešovaný senior odešel dne 5. února 2020 z trvalého bydliště a naposledy byl viděn ve stejný den v odpoledních hodinách v restauračním zařízení a obchodě. Jeho pobyt a pohyb je do současné doby neznámý, domů se od svého posledního odchodu nevrátil, nepodal o sobě žádnou zprávu a mobilní telefon je nedostupný," uvedla mluvčí policie Pavla Jiroušková. 

"Policisté propátrali okolí jeho posledního pobytu, provedli prověrky ve zdravotnických a restauračních zařízeních, autobusových a vlakových zastávkách, u známých a na místech, kde by se mohl pohřešovaný muž zdržovat, ale bohužel bez kladných poznatků. Také ve spolupráci s kolegy provedli prověrky i u rodinných příslušníků na Slovensku, ale také s negativním výsledkem," dodala.

3. Maškarní erotický ples, 8. února 2020 v Ostravě.
PODÍVEJTE SE: Takto se tančilo a žilo na žhavém erotickém plese v Ostravě!

Popis oblečení: na sobě měl modrou čepie s kšiltem (možný znak Adidas bílé barvy), světlou košili, zřejmě svetr tmavší barvy, světle šedou zimní bundu na zip pod pás, světle modré rifle, černé polobotky na tzv. suchý zip, nosí přes rameno pánskou koženkovou tašku černé barvy.

Policisté přivítají jakoukoli informaci, která by napomohla k nalezení pohřešovaného muže. Prosíme, volejte buď na bezplatnou linku 158, nebo na kteroukoli policejní služebnu.

Ilustrační foto.
Po Orlové pobíhal muž s mačetou a ohrožoval lidi

Pohřešovaný Achác Zsigrai z Havířova má 78 let.Zdroj: PČR