VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pravidla a popis soutěže Krabička poslední záchrany pravého chlapa

Ostrava - Jedná se o dvě na sebe navazující soutěže, z nich první je určena pro všechny čtenáře Deníků v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji, druhá soutěž je určena pro účastníky festivalu Colours of Ostrava

20.6.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Krabička poslední záchrany pravého chlapa

Pro čtenáře Deníků v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji.

1. soutěže pro čtenáře a předplatitele se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, která akceptuje pravidla této soutěže. Z účasti na soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném vztahu ke společnosti VLP, a.s., nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 16 zákona č. 40/1964 S., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby spolupracující přímo či nepřímo na realizaci soutěže za předpokladu, že by tato skutečnost mohla vzhledem k okolnostem vzbudit dojem výhodnějšího postavení či neobjektivního posuzování v soutěži. Pokud bude prokázáno, že vítězem některé z cen se stane osoba uvedená v tomto odstavci jako osoba vyloučená ze soutěže, je organizátor soutěže oprávněn odebrat takovému výherci výhru.

2. Účastí v této soutěži účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor soutěže právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely. Účastí v této soutěži výherce rovněž souhlasí, že jeho jméno může být uveřejněno v mediích a na internetu organizátora soutěže. Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné ani směnitelné.

3. Organizátorem soutěže pro čtenáře a předplatitele je akciová společnost VLTAVA-LABE-PRESS, a. s., IČ CZ61860981, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Českých Budějovicích v odd. B, vložce č. 1028, region Severní Morava a Slezsko, Mlýnská 10, 702 00 Moravská Ostrava, (dále jen "organizátor"). Ceny do soutěže věnuje společnost Plzeňský Prazdroj a.s.

4. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo tuto soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla.

5. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

6. Vstupem do soutěže pro čtenáře a předplatitele se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

7. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kontroly všech podmínek pro účast v soutěži a posouzení nároku na hlavní výhry.

8. Výhry nejsou soudně vymahatelné.

9. Účastník, který poskytl v soutěži své osobní údaje ke zpracování, má právo na ochranu těchto osobních údajů v rozsahu vyplývajícím ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Účastník má zejména právo na přístup k osobním údajům (§ 11 odst. 3 zák. č. 101/2000 Sb.) a má právo se při porušení zák. č. 101/2000 Sb. obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy (§ 21 zák. č. 101/2000 Sb.). Účastí v soutěži účastník potvrzuje, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

POPIS SOUTĚŽE

Jedná se o dvě na sebe navazující soutěže, z nich první je určena pro všechny čtenáře regionálních deníků, druhá soutěž je určena pro účastníky festivalu Colours of Ostrava

KPZ pravého chlapa pro všechny čtenáře Deníku

1. 21.6.2013 proběhne vyhlášení soutěže na regionálních stránkách Deníků v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji a také v jejich internetové podobě.
2. Soutěžící má za úkol navrhnout 10 předmětů, které podle něj nesmí chybět v Krabičce poslední záchrany pravého chlapa (dále jen KPZ).
3. Soutěžící své nápady zasílá na mailovou adresu web.msdenik@denik.cz a v předmětu mailu uvádí heslo: Radegast, můžete je také zaslat poštou či doručit osobně na adresu Moravskoslezský Deník, Mlýnská 10, 702 00 Ostrava. Uzávěrka pro zaslání je 9.7.2013 včetně.
4. Ze zaslaných tipů budou ty nejoriginálnější, nejvtipnější, nejpraktičtější odměněny kartonem piva Radegast.
5. Výherci budou zveřejněni 19.7.2013 v regionálních Denících Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje a také na jejich internetových stránkách.

Pivní geocaching v areálu Colours of Ostrava

1. Dne 18. 7. bude k dispozici v kavárně Deníku a 19.7.2013 bude součástí regionálních Deníků hrací karta,.
2. V jejím textovém obsahu jsou zveřejněny základní údaje pro vyhledání tří konkrétních stánků v areálu konání Colours of Ostrava, ve kterých soutěžící získá požadované razítko.
3. V textu karty je také návrh na předměty, které by měla obsahovat Krabička první záchrany pravého chlapa. Úkolem soutěžícího je navrhnout minimálně jeden předmět, který podle jeho názoru v KPZ schází.
4. Podmínkou zařazení do soutěže je získání všech tří požadovaných razítek, a návrh na předmět (předměty) do KPZ. Podmínkou jsou rovněž doplněné kontaktní údaje soutěžícího.
5. Takto vyplněnou hrací kartu, odevzdá soutěžící v kavárně Deníku, jež bude součástí festivalu Colours of Ostrava.
6. 18.7., 19.7. a 20.7. 2013 bude probíhat v čase od 16.00 do 20.00 každou hodinu losování a to v kavárně Deníku na festivalu Colours of Ostrava, o poukazy na čepované pivo Radegast. Poukázky je nutno vyzvednout před ukončením festivalu Colours of Ostrava.
7. V sobotu 20.7.2013 proběhne velké losování o Radegast věcné ceny v kavárně regionálního Deníku na festivalu Colours of Ostrava v 20.00 hod.
8. Výherci budou informování SMS na telefonní číslo, které účastník soutěže uvedl na své hrací kartě. Jejich jména budou také zveřejněna na www.msdenik.cz

Pravidla nabývají platnosti od 21. června 2013Autor: Redakce

20.6.2013
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš po jasném vítězství ve volbách.
AKTUALIZOVÁNO
66

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

Česká judistická špička se před časem sešla na mezinárodním turnaji Českého poháru - Brno Cup Open 2017. Úspěšný oddíl ze Závišic reprezentovali zkušení borci Adam Kahánek a Radek Rýpar. Nadějnému dorostenci Filipu Hanzelkovi pak vystavila stopku chřipka.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení