Stačí nasbírat šest kuponů z Deníku, odpovědět na dvě otázky a věřit v štěstěnu.

HLAVNÍ CENA V SOUTĚŽI

Nový osobní automobil značky Chevrolet SPARK, který darovala do soutěže společnost Pavlas Trust

Chevrolet Spark kombinuje výrazný design exteriéru, velmi dobře vybavený interiér a chytré prvky výbavy. Ačkoli jde zvenčí o kompaktní vůz, uvnitř je opravdu prostorná kabina, která usadí až 5 dospělých.

Chevrolet Spark

Se svojí kvalitou a vychytanými designovými prvky je Spark nejbezpečnějším, nejkomfortnějším a nejpraktičtějším autem ve své třídě - více informací o něm najdete zde 

Chevrolet Spark – výrazný design 5dveřového městského auta nebo na stránkách společnosti PAVLAS TRUST s.r.o www.autopavlas.cz

Další ceny:

2. cena Dárkový poukaz na víkendový pobyt RC Sepetná

3. cena Dárkový poukaz na romantickou večeři RC Sepetná

4. cena Dárkový poukaz na relaxační a sportovní aktivity RC Sepetná

5. cena auto - nabíječka

6. cena velké auto - hračka

A aby vám žádný kupon neušel, doporučujeme předplatit si Deník, což můžete udělat už dnes - naše pracovnice distribuce vám rády pomohou.

Ostrava Kamila Kotuličová 724 412 016
Nový Jičín Petra Boháčová 602 585 821
Frýdek-Místek Dáša Hadrbolcová 602 603 235
Havířov, Karviná Leona Mývaltová 724 412 011
Opava, Hlučín, Krnov, Bruntál Věra Dehnerová 602 139 636

NOVĚ ZAKOUPÍTE SVŮJ DENÍK TAKÉ V LOKÁLNÍ REDAKCI!!!


PŘEDSTAVUJEME REKREAČNÍ CENTRUM SEPETNÁ

Adresa a kontakt: Ostravice 956, Ostravice, infolinka hotel a bungalovy Sepetná 603 852 111, infolinka penzion Sluníčko 603 852 100,

Rekreační Centrum Sepetná

HORSKÝ HOTEL SEPETNÁ

Ubytování v srdci Moravskoslezských Beskyd

Hotel nabízí komfortní ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích, 7 pokojích Lux a 5 stylových apartmá. Všechny pokoje jsou v samostatné, klidné části hotelu a mají zde přístup pouze hoteloví hosté. Hotel je vybaven novým výtahem, který dopravuje hosty přímo do pater. Součástí některých pokojů je balkón, ze kterého jsou Beskydy vidět jako na dlani.

Služby pro ubytované

Krytý bazén pro ubytované hosty zdarma. Zahrnuty jsou i atrakce jako whirlpool, parní lázeň a další.

Snídaně jsou pro ubytované zahrnuty v ceně formou švédských stolů.

Polopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, přílohy, salátů a desertových variací.

Dostupnost

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek se k hotelu dostanete po silnici I/56 z Frýdku Místku, směr Frýdlant nad Ostravicí, Ostravice. Do obce vjíždíte na "dolní" Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Centrum obce poznáte příkazovou dopravní značkou - povolena rychlost 40km/hod. Za touto dopravní značkou je jediná odbočka doleva přes železniční přejezd, dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde Vás na každé křižovatce čeká značení k Horskému hotelu Sepetná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a vjíždíte do centra obce, po pravé straně minete vlakové nádraží, pod nádražím uvidíte parkoviště a hned za parkovištěm odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde Vás na každé křižovatce čeká značení k Horskému hotelu Sepetná.

V zimním období své auto určitě vybavte sněhovými řetězy.

Rekreační Centrum Sepetná

Okolí hotelu

Rekreační centrum Sepetná leží na hranici CHKO Beskydy. Zvlněná horská krajina nabízí spostu možností k aktivnímu trávení volného času v zimě i v létě. Obec Ostravice je názývána bránou Beskyd, patří k atraktivním destinacím cestovního ruchu a leží v údolí stejnojmenné řeky mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd - Lysou (1 324 m n. m.) a Smrkem (1 276 m n. m.). Z RC Sepetná je možné podniknout mnoho výletů, procházek a vyjížděk za krásami Beskyd. Můžete jít pěšky s holemi na nordic walking, jet na kole, na eko vozítku nebo na segwayi.


RELAXCENTRUM SEPETNÁ

Relaxcentrum SepetnáNejvětší nerezový hotelový bazén v Beskydech s mnoha atrakcemi.

Relaxcentrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Sepetná. S hotelem Sepetná jej spojuje koridor, ubytovaní hosté se k jeho atrakcím dostanou "suchou nohou". Návštěvníci Sepetné mohou využít krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu, solárium, bowling. Od července 2012 nabízíme nově tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů, krytý tobogán, perličkové koupele, masáže s odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy!

V Relaxcentru se nacházejí i další atrakce ať už pro odpočinek nebo aktivní relaxaci:

- bublinková lavice, masážní chrlič 

- dětský bazének s vodní stěnou

- whirlpool a parní kabina

- dvoudráhový bowling s barem

- sauna pro max 6 os.

- golfový trenažér

- stolní tenis

Relaxcentrum Sepetná

Služby Relaxcentra můžete rezervovat na uvedených telefonních číslech: 558 662 906 a 558 682 108

STRUČNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE VYHRAJTE S NÁMI AUTO

V průběhu trvání soutěže bude otištěno postupně dvanáct kuponů, na kterých budou zveřejněny části vozidla. Tyto kupony musí soutěžící nalepit ve správné poloze do předtištěné hrací karty a vytvořit správně předtištěnou podobu vozidla. Kupony budou zveřejňovány od 1. 2. do 26. 4. Předtištěná podoba automobilu se dá poskládat z šesti druhů kuponů, každý druh kuponu bude během soutěže zveřejněn dvakrát. Hrací karta (podklad) bude otištěna celkem třikrát a to v termínech 1. 2. (příloha Chevrolet – součást deníků v Moravskoslezském kraji), 5. 2. a 15. 3. 2013 ve vydáních Deníků v Moravskoslezském kraji.

Jejím obsahem bude prostor pro lepení kuponů, dále vědomostní a tipovací otázka, jméno, příjmení a adresa soutěžícího včetně telefonního případně mailového kontaktu, data a podpisu. Úkolem čtenářů je vystřihnout hrací kartu a postupně vlepovat jednotlivé kupony (části automobilu), správně odpovědět na vědomostní a tipovací otázku. Platnou hrací kartou se rozumí ta, která bude obsahovat správné kupony vystřižené z novin. Počet hracích karet na jednoho soutěžícího není omezen. Hrací karty je nutno odeslat nebo doručit na uvedenou adresu nejpozději do 30. dubna 2013. Rozhodující pro karty zaslané poštou pro zařazení do soutěže bude datum na poštovním razítku.

Ze všech správně vyplněných a v termínu zaslaných hracích karet bude vybrán výherce, jež bude mít slepeno celé vozidlo, správně zodpovězenou vědomostní otázku a jehož odpověď na tipovací otázku bude shodná s výsledkem či mu bude nejblíže. V případě, že výherce nebude pouze jeden, dojde k losování pod notářským dohledem. Výherní listina bude zveřejněna dne
24. května 2013 v denících Moravskoslezského kraje.

Úplná pravidla soutěže najdete zde