Společnou řeč našli i v otázce délky pobytu ve vězení, a to na osm let ve věznici s ostrahou. Problém je však s majetkovým vypořádáním a způsobu náhrady škody. Obě strany již jednou požádaly soud o prodloužení lhůty na jednání. Hlavní líčení mělo pokračovat tento týden v úterý. Očekávalo se, že soudu bude předložena dohoda o vině a trestu. Na poslední chvíli však bylo jednání zrušeno, a to z důvodu onemocnění obhájce.

David Sukup je připraven přijmout osmiletý trest. Ostrava, 4. ledna 2021.
Sázky. Bývalý kapitán Fotbalu Fulnek u soudu za zpronevěru 300 milionů korun

David Sukup působil jako kapitán ve Fulneku v době, kdy klub bojoval v nižších soutěžích. Později pracoval v jedné z fulneckých společností jako hlavní ekonom. Časem ale propadl gamblerství v podobě sázení na sportovní utkání.

Státní zástupkyně tvrdí, že v průběhu několika let poměrně rafinovaným způsobem vyvedl z firmy bezmála 300 milionů korun. Část peněz vrátil na účet, přesto společnosti vznikla obrovská škoda, kterou chce nyní uhradit.

David Sukup se k činu přiznal.
Z kapitána gambler: bývalý fotbalista Fulneku zpronevěřil až 300 milionů!

David Sukup zastává funkci místopředsedy Fotbalu Fulnek. To byl důvod, proč město Fulnek fotbalovému týmu z důvodu nevyjasněných vztahů ve vedení spolku zatím neposkytlo dotace. Peníze jsou však rezervovány v rozpočtu města a mohou být uvolněny.