„Odborem majetku města bylo vypsáno zadávací řízení na zakázku malého rozsahu s názvem Oddychové zóny s herními prvky,“ uvedla Daniela Koričanská z odboru majetku města kopřivnické radnice a dodala, že lhůta pro podávání nabídek skončila minulý pátek dopoledne.

V tomto týdnu se lidé na veřejném projednání sejdou celkem čtyřikrát, jako první v lokalitě Pod Morávií, a to už dnes v 15.30 hodin. O hodinu a půl později budou lidé vybírat nové herní prvky také pro hřiště Dukelská Sokolovská. Ve středu 18. července se obdobné setkání uskuteční na hřišti Pod Zahradami se začátkem v 15.30 hodin a pokračovat bude od 17 hodin na hřišti K. Čapka.

„Veřejnosti budou předloženy dva návrhy vítězné firmy a ona bude mít možnost vybrat návrh pro realizaci,“ doplnila Daniela Koričanská s tím, že vítězný návrh bude poté předložen radě města. Podle informací kopřivnické mluvčí Jany Hromočukové, by k zahájení prací na doplnění herních prvků na hřištích mělo dojít na začátku srpna, předpokládaný termín dokončení je pak závěr října.