Provozní areálu uvedla, že nařízení vlády jsou v určitém směru nejednoznačná. „Nejsme schopni z toho usoudit, zda můžeme nebo nemůžeme mít otevřeno. Nedokážeme jasně určit, jestli jsme bráni jako venkovní sporotviště nebo ne. Zatím jsme to nikde nevyčetli,“ vysvětlila provozní areálu a dodala, že budou zjišťovat a jednat a uvidí, jestli by alespoň v příštím týdnu mohli otevřít traily nebo některé jiné atrakce, například bobovou dráhu.

„Uvidíme, jestli něco k zábavním areálům, jako jsme my, nebo k venkovním atrakcím vyjde,“ doplnila. 

Uzavřená bude podle nařízení vlády také restaurace a vzhledem k tomu, že v hotelu HEIPARK v současné době nejsou hosté, bde uzavřen také.

„Uvidíme, jak to bude vypadat v příštím týdnu nebo v tom dalším týdnu, kdy budou mít děti prázdniny, jestli budeme moci potevřít alespoň některé venkovní atrakce,“ uzavřela provozní HEIPARKU Tošovice s tím, že vzhledem současnému počasí, uzavření atrakcí v těchto dnech až tak moc nevadí.

V HEIPARKU je více atrakcí při jejichž provozování není problém dodržet nařízení vlády například o tom, že na jednom místě se nesmí sdružovat více než šest lidí. Mezi takové atrakce je možné zařadit zmíněné trailové tratě, bobovou dráhu a také golf.