Návštěvníkům budou k dispozici tři hudební stage, jedno dětské šapitó, doprovodný program a již tradiční festivalová školka. Dětské šapitó se ponese ve znamení divadélek Ententýky a Loutkového světa a představení si děti užijí po celé odpoledne až do večera. Prostřídat jej navíc budou moci také s programem ve festivalové školce, ať už s výtvarnou dílnou, intuitivními hrami a přírodovědným kvízem či s tvořením z přírodnin. Od 12 do 20 hodin školka zajistí hlídání dětí zdarma bez omezení věku.

Na Siemens stage se od 13.15 hodin předvede stále populárnější skupina Mirai, poté nastoupí Yoyo Band, Ting, Šum Svistu a Daniel Nekonečný, Doctor Victor a po půlnoci také zpěvačka Vladivojna s kapelou Vladivojsko.

Continental stage ovládnou David Stypka, nestárnoucí skupina Buty, nedávný hudební objev Lenny, skupina Skyline a na závěr kapelu JegR.

Na loni nově zřízené stage Rekovice se představí Johnny Kay, folkové duo Žamboši, irský alternativní rok od Fresh Pedro Collective a na závěr brněnští Denoi. Od 14.15 a od 16 hodin se zájemci mohou zúčastnit také bubenického workshopu.

Rodinný festival HorečkyFest začne po 13.00 hodině, vstupné na místě je 300 korun, v předprodeji 270 korun. Děti do 12 let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma a pořadatelé nabízí výhody také pro party pěti osob.

Chcete jít na HorečkyFest zdarma? Díky pořádajícím městu Frenštát pod Radhoštěm, obci Trojanovice, Městskému kulturnímu středisku Frenštát pod Radhoštěm a restauraci Rekovice máte možnost.
Stačí, když zavoláte do redakce Novojičínského deníku na telefonní číslo 606666512 a správně odpovíte na otázku:
Jak se jmenuje a odkud je jediný ryze zahraniční vystupující na letošním 7. ročníku HorečkyFestu?  
Prvních pět volajících, kteří sdělí správnou odpověď, získá dvě vstupenky na HorečkyFest.