Celým veletrhem provede moderátorka Alexandra Uherková, která má s jeho uváděním bohaté zkušenosti z minulých ročníků. Na Kabelkový veletrh pozvala zájemce i prostřednictvím videa, podívejte se.

Deník pomáhá

Ve fotogalerii výše si můžete připomenout atmosféru loňského ročníku.

Veletrh je od svého zrodu založen na charitě, protože finančně pomáhá vybranému dítěti či osobě se zdravotním handicapem. Letos půjde veškerý výtěžek z veletrhu na chodítko pro jednadvacetiletou Kačenku Juchelkovou z Opavy, která se narodila předčasně v šestadvacátém týdnu.

Internetová dražba Kabelkového veletrhu Deníku: kousků ze šatníků VIP osobností.
Dražba Deníku má své výherce, Kabelkový veletrh se koná už tento pátek

Poté prodělala krvácení do mozku čtvrtého stupně, což způsobilo její zdravotní postižení. Obrovským snem Kačenky je pořízení speciálního chodítka Alinger, což se jí nyní může splnit díky Kabelkovému veletrhu.

Kdo Kabelkový veletrh nestihne, ale přesto by chtěl Katku podpořit, může využít transparentní účet 2401197181/2010.

Tombola o ceny

V Bredě se začnou kabelky za symbolické ceny prodávat od 15 hodin. Každý, kdo si některou z nich koupí, získá lístek do tomboly, v níž jsou pěkné ceny v podobě poukázek do prodejen Bredy, kosmetických balíčků nebo šampaňského. Tomboly se losují v 15.50 a v 16.50.

Kabelkový veletrh Deníku letos pomůže Kačence Juchelkové.
Snem nemocné Kačenky z Opavy je speciální chodítko. Pomůžete i vy?

Na pódiu se v 16 hodin představí také sólistka opery Slezského divadla Opava Tereza Kavecká. Po celou dobu veletrhu bude v Bredě k dispozici také stánek kosmetiky Mary Kay s poradenstvím. Předání šeku a celkového výtěžku z veletrhu Kačence Juchelkové, jehož součástí budou třeba i peníze z internetové dražby VIP kousků ze šatníku známých osobností, je naplánováno na 18.30.