Nový vzhled mají po rekonstrukci obslužné pulty a úsek pečiva, jehož součástí je i ohřevná vitrína s grilovanými kuřaty. Novinkami jsou také nabídka regionálních produktů, možnost nakupování přes mobilní aplikaci K-Scan a srozumitelný navigační systém pro rychlou orientaci.

Mluvčí společnosti Kaufland Renata Maierl připomněla, že přestavba kopřivnického Kauflandu probíhala za provozu. „Děkujeme zákazníkům za trpělivost a jejich stálou přízeň,“ uvedla Renata Maierl.

Sousoší Vítězství a družba v Novém Jičíně.
V Novém Jičíně stále veřejně proklamují: Se Sovětským svazem na věčné časy

Stálí návštěvníci prodejny o rozloze 2757 metrů čtverečních si všimnou změn hned po vstupu. „Atmosféru podtrhují barevná výmalba prodejních ploch, nové LED osvětlení, přehledný navigační systém i nové regály. Inovací, která usnadní nakupování, jsou skenery a aplikace K-Scan. Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, ihned vložit do tašky a pak už jen zaplatit u některé z expresních pokladen,” vyzdvihla výhody další novinky Renata Maierl.

Podívejte se, jak vypadalo otevření Kauflandu v Ostravě

Krom dvou K-Scan pokladen se v pokladní zóně nachází také pět kas samoobslužných a osm pokladen klasických s ochranným plexisklem. V prodejně je rovněž snížená pokladna pro invalidy. „Cenu i složení produktů si zákazníci mohou ověřit u speciálních terminálů, o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách také nepřetržitě informují digitální obrazovky. Zastánci zdravé výživy nebo zákazníci s potravinovými intolerancemi mají k dispozici sekci produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Úsek To Go nabízí výrobky pro rychlé občerstvení a sortiment chlazených regionálních a řemeslných piv,“ doplnila mluvčí Kauflandu.

Velký Javorník, 917 m, Frenštát pod Radhoštěm, 8. května 2022
Ráj nad zemí! Podívejte, jaké úchvatné výhledy nabízí Velký Javorník

Na parkovišti mohou zákazníci využít celkem 189 míst, včetně devíti vyhrazených pro hendikepované a čtyř pro rodiče s dětmi. „V prodejně jsou zrekonstruované zákaznické toalety s přebalovacím pultem, skříňky na zavazadla, box na třídění odpadu či také kafeautomat s čerstvě namletou kávou,“ uzavřela Renata Maierl.

Společnost Kaufland je součástí německé obchodní skupiny Schwarz, na český trh vstoupila v roce 1998 a v současné době zde provozuje 139 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí.