Lidé, kteří budou potřebovat v nejbližších dnech vyřídit své záležitosti na městských úřadech, by měli zpozornět. Všechny úřady totiž hlásí omezenou pracovní dobu.

„Ještě dnes bude zajištěn chod všech odborů a oddělení, stejně jako pokladny městského úřadu. Poté bude úřad do pondělí 28. prosince uzavřen," sdělila mluvčí kopřivnické radnice Jana Hromočuková s tím, že nadcházející pondělí, úterý a středa 30. prosince budou běžnými pracovními dny.

Provozní doba sportovišť

Také milovníci pohybu musí počítat s omezeným provozem mnoha sportovišť. Studénecké sportovní centrum Zimák s krytým bazénem bude uzavřené na Štědrý den, Silvestra a Nový rok. Na první svátek vánoční si mohou přijít lidé zaplavat v době od 14 do 22 hodin a na svatého Štěpána od 9 do 22 hodin. V období mezi Vánocemi a Silvestrem bude areál otevřen po celý den.

Naopak plavecký bazén v Kopřivnici bude veřejnosti přístupný i poslední den v roce a na Nový rok. Zavřeno tam bude pouze 24. a 25. prosince.

Dva dny bude vstup zdarma

„Vstup zcela zdarma budou mít Kopřivničané na tři městská sportoviště již dnes a ve čtvrtek 31. prosince. Jedná se o krytý bazén, zimní stadion, a pokud počasí dovolí, tak i sjezdovku Červený kámen," informovala kopřivnická mluvčí Jana Hromočuková.

Zimní stadion v Novém Jičíně přichystal pro návštěvníky vánoční dárek v podobě veřejného bruslení po celou dobu vánočních svátků. Bruslit se tam bude bez omezení ode dneška až do 3. ledna příštího roku. Přesnou otevírací dobu najdete na jejich internetových stránkách www.zimaknj.cz.

Také obyvatelé Studénky a blízkého okolí si mohou vyrazit zabruslit na tamní zimní stadion. Umělá ledová plocha bude veřejnosti přístupná každý den, vyjma Štědrého dne a Božího hodu vánočního.

Ivana Reková