Diváci se tak mohou těšit na filmy, jako Bábovky, Matky, Havel, Šarlatán, Princezna zakletá v čase, Ubal a zmiz, Gump – pes, který naučil lidi žít, a další. Pro nejmenší diváky jsou nachystány animované snímky Duše a Croodsovi: Nový věk.

"Připraveny jsou také noční projekce filmů V zajetí démomů 3: Na ďáblův příkaz a Tiché místo: Část II, které Vám zajistí notnou dávku strachu. Začátek promítání bude ve 23.15. Letos přidáváme ještě jednu noční projekci navíc a to hned první sobotu. Jedná se o snímek Vyšehrad: Seryjál – začátek filmu také ve 23.15," zvou dále organizátoři. 

"Každý rok máme pro diváky připraven dokument a ani letos tomu nebude jinak. Můžete se těšit na dokumentární film Králové videa, který nás vezme zpět do časů, kdy našim videím vládly rychlodabingy," říkají dále. 

Letní kino je opět pojato ekologicky a v rámci toho na Vás opět budou čekat vratné kelímky NickNacky (záloha 50 Kč) a stejně tak budou u vstupu popelnice na tříděný odpad. Chtěli bychom vás poprosit, abyste spolu s námi třídili - ,,Staňte se součásti Kruu a Recyklujte“.

Změnou oproti předchozím ročníkům je cena vstupenek, která letos bude pohyblivá. Základní cena vstupného je 80 Kč na osobu. Připraveny jsou ale tzv. „levné soboty“, což znamená, že filmy, které se budou promítat v sobotu, budou stát pouze 60 Kč. A jako zahajovací film letního kina se podařilo sehnat film Prvok, Šampón, Tečka a Karel od režiséra Patrika Hartla, který bude mít právě v těchto dnech premiéru, proto cena vstupenky na tento film bude 140 Kč na osobu.

Stejně jako v loňském roce, i letos budou moci návštěvníci letního kina platit vstupné a občerstvení také platební kartou.

Více informací je možné získat na webových stránkách kino.kdk.cz.