Jsme novinami, které přinášejí nejvíce regionálního zpravodajství, přesto si myslíme, že setkání svámi, čtenáři, nám může přinést další náměty kpublikování a hlavně řešení problémů, které vás trápí. O jednom znich budeme také na tomto setkání mluvit veřejně a účast přislíbila Lenka Heráková, vedoucí odboru vnějších vztahů a informatiky Městského úřadu v Kopřivnici, která může přiblížit, jak vypadá situace s případnou výstavbou centrálního dětského hřiště, které ve městě občané postrádají.

Ale chceme svámi řešit nejen vážné věci, ale také se pobavit. Vodpoledním programu vystoupí soubory zKopřivnice. Uvidíte ukázky cvičení aerobiku, představí se dětský soubor Disko tance, do orientálních krajin nás na chvíli přenese taneční soubor FARIDAH, své umění předvede také Žonglérská skupina při Domu dětí a mládeže. Dočkáme se rovněž vyhlášení vítěze soutěže Minisuperstar.

Pro děti jsou připraveny soutěže, zájemci si mohou odchytit svoji výhru vcash boxu, a všichni dospělí zkusit štěstí ve hře o fabii. Ktomu je zapotřebí jen vyplnit kupon (můžete jej naléz ve zvláštním vydání Deníku, které jste dostali do schránek, nebo jej obdržíte přímo při akci Den s Deníkem) a vhodit do schránky u domu kultury vdobě konání akce. Mimochodem je to i příležitost, prohlédnou si nový typ fabie, o kterou se bude soutěžit.

Přímo na místě se můžete také podívat, jak se tvoří noviny – ty stránky, které následující den vyjdou. Může do nich také přispět. Jak? To se dovíte právě na našem společném setkání. Budete mít také příležitost zadat do novin soukromou inzerci a to se slevou 30 procent. Rovněž si můžete objednat předplatné Deníku a ktomu získat velmi zajímavý dárek.

A pokud náhodou vám termín vKopřivnici nevyhovuje, přijďte na některou zdalších akcí Dne sDeníkem. Celkem se jich v kraji vobdobí 2. dubna až 9. června uskuteční šestatřicet, znichž 4 přímo na Novojičínsku. Mapku smísty konání a další informace naleznete na následující straně.