„Tento víkend přinese návštěvníkům a občanům Frenštátu pod Radhoštěm možnost opět navštívit frenštátský aquapark. Díky návratu teplého letního počasí se otevřou brány aquaparku. Ten bude v plném provozu. Na návštěvníky čeká kromě samotného koupání v bazénech také tobogán, beach volejbalové hřiště, ping-pongové stoly, pískoviště pro děti a další atrakce i obohaté občerstvení. O víkendu navíc bude v provozu venkovní whirpool," potvrdila mluvčí frenštátské radnice Iva Vašendová. Během soboty i neděle bude ve Frenštátě otevírací doba od 10.00 do 18.00 hodin.

Koupání venku pod širým nebem si užijí také občané a návštěvníci Nového Jičína. I zdejší provozovatel sportovního areálu reaguje na prosluněné teplé zářijové dny. „V případě příznivého počasí bude v sobotu 10. září v provozu venkovní bazén, a to od 10.00 do 18.00 hodin a v neděli můžete využít provoz krytého bazénu pouze od 8:00 do 10:00 hodin a následně bude provoz probíhat na venkovním bazénu, a to od 10.00 do 18.00 hodin," stojí na webu novojičínského bazénu.

A obdobně se dá pokračovat v Příboře, kde zůstává letní areál koupaliště přes víkend také otevřený, stejně jako v Odrách nebo Tošovicích. (edm)