Stačí se zaregistrovat a nabídku koncertů i divadelních představení právě z produkce střediska budeme mít vždy po ruce.

S novou službou novojičínské Městské kulturní středisko přišlo v měsíci únoru a očekává o ni velký zájem. Podmínky pro registraci jsou docela jednoduché. Přihlásit se o ni může každý, stačí postupovat podle jednoduchého návodu uveřejněného na internetových stránkách www.mksnj.cz.

Výhody programu v mobilní telefonu jsou zřejmé. „Příjemci budou mít ty nejrychlejší a nejpohodlnější informace. Také budou včas informováni o případných změnách v programu a to i na poslední chvíli,“ vysvětluje Jiří Macíček, který má v novojičínském Městském kulturním středisku na starosti právě hudební produkci.

Pro zájemce připravili dvě skupiny: Skupina „program“ zahrnuje celý program Městského kulturního střediska Nový Jičín. Skupina „Jazz“ zahrnuje program pouze Jazz klubu, který nabízí koncerty vždy poslední pátek v měsíci.

Služba je pochopitelně zdarma, jednoduché je také případné odhlášení. Pro registraci stačí jediná sms, její přesný tvar najdou zájemci na internetových stránkách kulturního střediska www.mksnj.cz.

Informace se do systému vkládají jednou za měsíc. „Pokud se zaregistrujete po vložení informací, budete program dostávat až od následujícího měsíce. To samé platí i pro odhlášení,“ uzavřel Macíček. (mer)