Pane starosto,

podle tvých slov jsi součástí právě připravované revoluce/velké politické rošády na kopřivnické radnici. Součástí zmíněného převratu má být mimo jiné to, že strana ODS bude nově tvořit koalici se stranou SPD (T. Okamurou) v Kopřivnici vedenou Ivanem Telaříkem.

Naši stranu KDU-ČSL plánuješ tímto krokem poslat do opozičních lavic, přitom ODS jsou s KDU-ČSL na radnici pohromadě už více než 20 let. Za tu dobu se nám povedlo mnoho věcí-byla opravena většina škol, zrekonstruovali jsme místní hřbitov, chceme společně s krajem konečně začít s výstavbou tolik potřebného domova pro seniory atd.

Osobně jsem za tebou vždy jako za starostou města stál. Byly doby, kdy tvá rozhodnutí dle mého názoru nebyla nejlepší, například když ses po úmrtí paní Jančálkové rozhodl dobrovolně předat post starosty a toto jsi stvrdil svým podpisem. Na zastupitelstvu jsi svůj názor náhle změnil a tím všechny podepsané dohody porušil. I v této chvílí jsem tě s myšlenkou, že jsme „jen“ lidé a děláme chyby, ve funkci starosty opět podpořil.

Stanislav Šimíček