Podle Hany Chocholaté, která vystupuje pod uměleckým jménem Tilia Tai, absolvují za plesovou sezónu kolem patnácti i více vystoupení. „Máme osmnáct členek a na jednom plese absolvujeme tak dvě až tři vystoupení. Většinou dvě,“ sdělila vedoucí souboru a upřesnila, že v každém vystoupení předvedou dvě nebo tři různé choreografie. „Záleží na organizátorovi, jak si to přeje,“ poznamenala.

Spektrum plesů, na nichž Farridah vystupuje, je velmi různorodé. „Jsou to jak městské plesy, tak školní plesy, plesy zahrádkářů, swingové a různé další plesy. Ale existují i plesy přímo speciálně zaměřené jako je Gala Orient show ve Frýdku-Místku, Orientální ples v Ostravě, různé orientální show – tak i na takové jezdíme,“ pokračovala Hana Chocholatá a dodala, že soubor při vystoupeních tančí i jiné věci než jen orientální.

O vystoupení Farridah je skutečně velký zájem a jeho členy si moc volna o víkendech neužijí. „Leden už mám úplně plný a v únoru jsou obsazení už dva víkendy. Lidi se ozývají ještě teď, takže uvidíme, kolik toho bude,“ uzavřela Hana Chocholatá.

Přehled plesů konaných v okrese najdete ZDE!