Jedním z vrcholů akce bude souboj dvou set finalistů velké soutěže o dřevěný srub v Beskydech, jehož vítěz si už v sobotu slavnostně odnese klíče.

Program na Pustevnách zahájí již deset minut po desáté hodině skupina Šajtar, a po ní vystoupí Pavel Dobeš s Tomášem Kotrbou. Na legendu světové hudby mohou návštěvníci zavzpomínat s revivalovou skupinou Queen revival Princess, představí se i Tomáš Kočko se svým orchestrem. Po dvou letech se na Radegastův rej vrátí i bubeníci Jumping Drums a večer vyvrcholí koncertem Support Lesbiens.

Návštěvníky čeká, jako každoročně, městečko plné zábavy, které nabízí celou řadu atrakcí, včetně lezecké stěny s klouzačkou, bungee running, vysokozdvižnou plošinu a laserovou střelnicí. Novinkou budou kohoutí zápasy. Souběžně budou probíhat ukázky řemesel, soutěže pro návštěvníky a středověká mučírna, chybět nebude kromě skvělé muziky a dobré zábavy samozřejmě ani dostatek vychlazeného Radegastu.

Radegastův rej je oblíbenou akcí, která přitahuje návštěvníky ze širokého okolí. V rámci dopravy na Pustevny doporučují organizátoři využití lanové dráhy z Ráztoky, připravena bude i kyvadlová doprava z Prostřední Bečvy. (jh)