Ta se stala 26. února 2024 v 9.40 hodin došlo na ulici Bezručova (poblíž domu s číslem popisným 24) v Novém Jičíně. Došlo ke střetu mezi nákladním motorovým vozidlem a chodcem. Řidič vozidla Renault při couvání zřejmě přehlédl za vozidlem jdoucího chodce a narazil do něj.

Téměř devadesátiletý muž utrpěl vlivem této nehody zranění a byl následně předán do péče zdravotníkům a převezen do zdravotnického zařízení. Na místě byla u obou účastníků nehody provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Věc je nyní v šetření novojičínských dopravních policistů.

Zápas listopadového 9. kola moravskoslezské ligy házenkářů SK Droždín - Sokol Trnávka 32:39.
Trnávka drtí soupeře, i když hraje v azylu v Kopřivnici. Kdo je hvězdou týmu?

„Policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na blíže nezjištěné svědky, kteří se v danou dobu mohli nacházet na uvedeném místě. Také žádají řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli, a jejich vozidlo případně disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158, popřípadě přímo na dopravní inspektorát v Novém Jičíně na telefonní číslo 974 735 250,“ poděkovala za případnou spolupráci Pavla Procházková z Policie ČR.

Výzva týkající se dopravní nehody z Novojičínska.Výzva týkající se dopravní nehody z Novojičínska.Zdroj: se svolením PČR