Více v zítřejším tištěném Deníku…

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ ANKETY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC OKRESU NOVÝ JIČÍN ZA ROK 2017:

Kolektiv okresu Nový Jičín:

AK Emila Zátopka Kopřivnice – atletika – mladší žákyně
KH Kopřivnice – házená – mladší dorost
PK Nový Jičín – plavání – štafeta žáků

Trenér, cvičitel okresu Nový Jičín:

Jan Kotulič (ASK Tatra Kopřivnice – capoeira)
Vladimíra Milčínská (Figure skating club Kopřivnice – krasobruslení)
Jana Slavíková (TJ Spartak Bílovec – turistika)

Jednotlivci okresu Nový Jičín:

Tomáš Bortel (AK Emila Zátopka Kopřivnice – atletika)
Jakub Fabík (TJ Spartak Bílovec – kuželky)
Veronika Jarotková (TJ Frenštát p. R. – sportovní gymnastika)
Jakub Jarolím (KVS Laguna Nový Jičín – plavání s ploutvemi)
David Koutný (PK Nový Jičín – plavání)
Radek Rýpar (TJ Závišice – judo)
Radek Selcer (TJ Frenštát p. R. – skoky na lyžích)
Michal Šupa (SK Kopřivnice – plavání)
Jan Zahradníček (IHC Nový Jičín – in-line hokej)

Handicapovaný sportovec okresu Nový Jičín:

Pavel Děcký (TJ Respekt Frenštát p.R. – MTB handbike).

Sportovní hvězda Deníku:

Klára Tobolová (TJ Sokol Sedlnice, kuželky).

Absolutní vítěz okresu Nový Jičín:

Klára Štěpánová (FSC Kopřivnice, krasobruslení).

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ ANKETY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC MĚSTA NOVÝ JIČÍN ZA ROK 2017:

Kolektiv města Nový Jičín:

PK Nový Jičín – plavání – štafeta žáků
IHC Nový Jičín – in-line hokej – muži
FK Nový Jičín – fotbal – mladší dorost

Trenér, cvičitel města Nový Jičín:

Kapusta (Horolezecký oddíl Nový Jičín – horolezectví).

Jednotlivci města Nový Jičín - Junioři:

Natálie Švrčková (TJ Nový Jičín – oddíl zápasu)
Petra Kociánová (PK Nový Jičín – plavání)

Jednotlivci města Nový Jičín - Dospělí:

Jakub Jarolím (KVS Laguna Nový Jičín – plavání s ploutvemi)
Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín – oddíl kulturistiky)
Jan Zahradníček (IHC Nový Jičín – in-line hokej)
David Fojtík (Horolezecký oddíl Nový Jičín – horolezectví)
Petra Pístecká, Luboš Nevrla (SVČ Fokus – taneční klub)

Talenti:

David Navrátil (Lyžařský klub Svinec – lyžování)
Adéla Žingorová (TJ Nový Jičín – tenisový oddíl)

Rytíř sportu:

Aleš Lowak (Horolezecký oddíl Nový Jičín – horolezectví).

Cena starosty města:

Jakub Jarolím (KVS Laguna Nový Jičín – plavání s ploutvemi)