„V uplynulých dvou měsících proběhla rekonstrukce části tzv. urgentního příjmu II. typu, do kterého spadají chirurgická a traumatologická ambulance,” upřesňuje MUDr. Lukáš Chlachula, náměstek léčebné péče z Nemocnice Agel Nový Jičín a rovnou konkretizuje rozsah prací: „Tato rekonstrukce zahrnovala kompletní úpravy rozvodu elektřiny, podlahové krytiny, sádrokartony a celková výměna nábytku a pracovních ploch, osvětlení.”

Jízda z Pusteven se nemusí vyplatit.
Jízda z Pusteven se koloběžkářům nevyplatila. Skončili v nemocnici

Zmíněné ambulance slouží především pacientům, kteří dorazí do nemocnice s akutními pro-blémy a jsou tak velice vytížené po celý týden ve dne i v noci. Bylo proto zapotřebí jejich bezproblémový chod zajistit i během jejich modernizace. „Rádi bychom poděkovali veřejnosti za trpělivost v uplynulém čase, kdy jsme pracovali v provizorních podmínkách. Je pro nás prioritou, aby se pacient cítil komfortně, i přesto, že ho něco tíží,” dodává MUDr. Chlachula.

Zrekonstruovaný zákrokový sálek traumatologické ambulance.Zrekonstruovaný zákrokový sálek traumatologické ambulance.Zdroj: Agel