Ve Zvonečku původně chtěli opravit schodolez a sprchový kout. „Oslovili jsme Českou spořitelnu, která nám dala pět tisíc korun. To nám stačilo jen na opravu schodolezu, která stála celkově dvanáct tisíc korun,“ uvedla Galetková. Pomoci se rozhodl Robin Suchánek, který již několik charitativních koncertů pořádal. „Sprchový kout, který máme, má asi dvaceticentimetrový schod a dostat tam postiženého člověka, je skutečně velmi obtížné,“ vysvětlila důvody opravy Galetková.

Výtěžek z koncertu byl zhruba třináct tisíc. Do dvaceti tisíc korun sumu zakulatila sponzorským darem zastupitelka Váhalová, která přijela společně se senátorem Lajtochem peníze předat. „Jsem tu již poněkolikáté a cítím se tady, jako doma. Velmi si vážím lidí, kteří tady pracují, někteří z nich zadarmo. Ale pracují tady rádi a je to poznat,“ vyjádřila se Váhalová.

Obdobná slova v souvislosti s prožitkem z návštěvy ve Zvonečku použil i Lajtoch, který je senátorem v přerovském obvodu, pod nějž Odry a okolní obce spadají. „Je tady příjemná atmosféra. Chceme v Přerově vytvořit nové zařízení pro tělesně a zdravotně postižené, kteří vycházejí ze školy a myslím, že jsem tady našel inspiraci,“ přiznal Lajtoch.