To aktuálně ve městě a okolí provádí opravy povrchu komunikací a kanalizačních šachet. Jedna taková probíhá v úseku ulic Hranická, Potoční, Skřivánčí a Pohořská v Odrách. Opravy byly plánovány po etapách do 1. června, nyní je nejzazší termín dokončení 14. června.

Na opravu ulice Hranická, která se dokončuje tento týden, naváží opravy silnic v ulicích Potoční a Skřivánčí. Potoční ulice se bude opravovat v úseku od křižovatky s ulicí Hranická po ulici Nové Město, provoz do centra bude veden obousměrně Hranickou ulicí přes náměstí pomocí semaforů.

Ilustrační foto.
Uzavírka silnice na Starý Jičín, probíhají opravy
O cyklobus, který jel v sobotu 1. května 2021 dopoledne po trase Nový Jičín - Bílá, byl zájem. Většina cestujících mířila na Bumbálku.
Vyrazíte na cyklovýlet do Beskyd? Už tuto neděli se jede z Kopřivnice

Souběžně bude probíhat jednosměrná uzavírka pravého jízdního pruhu ul. Skřivánčí a Nové Město. Tato etapa bude dokončena 2. června a další dva týdny se budou obě ulice dokončovat opravou levého jízdního pruhu.

Na opravy silnice se vážou také změny v organizaci autobusové dopravy. V době od 15. května do 2. června bude přemístěna autobusová zastávka Odry, náměstí a Odry, Potoční. Další zastávka, a to Odry, Skřivánčí bude v uvedenou dobu úplně bez obsluhy.