Od 1. do 15. srpna zavítá „Grilovačka Radia Čas" postupně do Rožnova pod Radhoštěm, Nového Jičína a Valašského Meziříčí. A opravdu je na co se těšit. Na grilu zavoní pěkně propečené steaky, které připraví přímo na místě grilmistr z čerstvého masa z Jatek Machač z Mořkova. Navíc všechna masíčka budou naložena do směsí Davídkova koření bez soli a umělých přísad, takže si pošmákne i ten největší gurmán. Za třicet korun se všichni návštěvníci královsky najedí a navíc výtěžek z prodeje půjde na dobrou věc.

To potvrdil i šéf marketingových komunikací Jakub Hanák:

„Peníze předáme jednomu z dětských domovů v regionu. Loni jsme takto věnovali Dětskému domovu ve Valašském Meziříčí necelých 15 tisíc a doufáme, že i letos za námi přijde spousta lidí, ať můžeme udělat radost dětem, které to potřebují."

Nebude chybět soutěž

V ochutnávání masa se bude taky soutěžit, přítomní můžou změřit síly v pojídání steaků a vyhrát kilo masa za pětikilo!

Pojízdný tým

Grilovací tým Radia Čas bude pojízdný, aby mohl navštívit více míst v každém městě. Pokud bude pěkné počasí, budou to koupaliště a venkovní bazény. Ale protože počasí nikdo ovlivnit nedokáže, dozví se posluchači konkrétní místo a čas, kam přesně „Grilovačka" dorazí, z vysílání a webu www.casradio.cz. (pr)