Církev římskokatolická – děkanát Nový jičín
Kostel, kaple 24.12 25.12 26.12. 31.12 Nový rok
Alberchtičky 16.00 8.00 8.00 16.00 8.00
Bartošovice 20.00 10.45 10.45 17.00 10.45
Bernartice nad Odrou 22.00 9.15 9.15 15.30 9.15
Frenštát pod Radhoštěm – horní kostel 22.30 8.45 8.45 18.00 8.45
Frenštát pod Radhoštěm - dolní kostel 7.30 7.30 7.30
Hodslavice 24.00 8.00 8.00 16.00 8.00
Jeseník nad Odrou 22.00 9.30 7.30 16.00 7.30
Kopřivnice 16.00/23.00 6.45/9.45 6.45/9.45 15:45/16.00 6.45/9.45
Kunín 21.30 8.45 8.45 16.45 8.45
Libhošť 20.00 8.45 8.45 15.00 8.45
Lichnov 20.00 8.00 9.30 18.00 8.00
Lubina 20.30 8.15 8.15 17.30 8.15
Mořkov 24.00 8.30 8.30 17.00 8.30
Mošnov 21.00 7.30 - - 7.30
Nový Jičín – farní kostel 22.00 7.30/10.00 7.30/10.00 15.00 7.30/10.00
Nový Jičín – Španělská kaple 15.00 18.30 18.30 18.30
Nový Jičín-Žilina nezjištěno
Petřvald 23.00 9.30 9.30 17.00 9.30
Příbor 22.00 9.30 9.30 16.00 9.30
Rybí 22.00 7.30 7.30 17.00 7.30
Sedlnice 21.00 8.15 8.15 17.30 8.15
Starý Jičín 22.00 7.45 7.45 15.30 7.45
Šenov u Nového Jičína 16.00 10.15 10.15 16.00 10.15
Štramberk 24.00 8.45 8.45 8.45 8.45
Tichá 20.00 10.00 10.00 16.00 10.00
Trnávka 22.00 10.30 - - 10.30
Veřovice 24.00 10.00 9.30 9.30 9.30
Vlčovice 22.00 10.00 8.00 16.00(adorace Mniší) 9.30
Ženklava 22.00 8.00 8.00 8.00
Životice u Nového Jičína 22.00 10.00 9.30 14.00 9.30
Závišice - 10.00 10.00 - 10.00
Strarojická Lhota - - 10.45 10.45 10.45
ŠK – Španělská kaple, FK – Farní kostel HK – Horní kostel DK – Dolní kostel
Církev římskokatolická – děkanát Bílovec
Kostel, kaple . 24.12. 25.12. 26.12. 31.12. Nový rok
Bílov 15.00 10.30 BS 10.30 - 10.30
Bílovec 22.30 9.00 9.00 17.00 9.00
Stará Ves - 10.30 - - 10.30BS
Velké Albrechtice 21.00 7.30 7.30 - 7.30
Olbramice 21.00 10.30 10.30 17.00 17.00
Lubojaty 15.00 9.15 9.15 15.30 15.30
Bravantice 16.30 8.00 8.00 18.00 18.00
Slatina u Bílovce 15.00 8.00 8.00 - 8.00
Tísek 20.30 10.30 10.30 16.00 10.30
Těškovice 22.00 9.15 9.15 17.00 9.15
Klimkovice 21.00 7.30/8.30 8.30 17.00 7.30/8.30
Fulnek 16.30/22.00 9.00 9.00 15.30 9.00
Stachovice - 7.30 7.30 - 7.30
Lukavec - 10.30 10.30 20.30(Jerlochovice) 10.30
Vrchy - 10.30 10.30 23.00(Jerlochovice) 10.30
Děrné - 8.00 8.00 23.00(Jerlochovice) 8.00
Hladké Životice 22.00 10.30 10.30 16.00 10.30
Kujavy 22.00 9.15 - 18.00 9.15
Pustějov 20.30 8.00 - 16.30 8.00
Jistebník 15.00 10.30 10.30 10.30 10.30
Odry 15.00BS/24.00 9.30 8.00 8.00/17.00adorace 8.00
Tošovice - - 9.30 17.00 -
Klokočůvek - - 9.30 11.00 -
Mankovice 22.00 8.00 8.00 - 8.00
Pohoř - 9.30 - - 9.30
Dobešov - 9.30 - - 9.30
Veselí u Oder - 11.00 11.00BS - 11.00
Spálov 15.00BS/22.00 8.00 8.00 17.00 8.00
Luboměř 20.00 9.45 9.45 15.00 9.45
Studénka 22.00 7.30 7.30 18.00 7.30
Studénka-Butovice 20.00 9.00 9.00 - 9.00
Suchdol nad Odrou 20.00 7.30 9.30 - 9.30
Vražné 16.00 11.00 11.00 - 11.00
Véska 21.00 9.00 9.00 - -
Véska-Heřmánky - 7.30 - - -
Vlkovice - 10.30 10.30 - -
Dolejší Kunčice 16.00 - - - -
Církev českobratrská evangelická
Místo 24.12. 25.12. 31.12 1.1.
NovýJičín-modlitebna sborového domu 14.00 9.00 17.00 9.00
Odry - modlitebna 8.15 17.00 9.00
Hodslavice 16.00 9.00 22.45
Mořkov 10.00 8.00 - 9.15
Nový Jičín-Straník - 10.45 - 10.45
Suchdol nad Odrou – fara - 10.00 - 10.45
Bílovec-Bravinné - 14.00 - -
Štramberk – Zauličí 21.00 9.00 17.30 9.00
Církev československá husitská
Místo 24.12. 26. 12. 8. 1
Nový Jičín – modlitebna Sokolovská 18.00 - -
Studénka – modlitebna 2. května 20.00 9.00 9.00
Kopřivnice – DPS 9.00 - -