Tématem letošního ročníku byla příroda a zvířátka. Ranč Horečky, společnost Pochop přírodu, Klub chovatelů Příbor a Záchranná stanice pro hendikepované živočichy Bartošovice přispěly k bohatému programu plnému zajímavých informací a aktivit.

Děti se mohly dozvědět informace o péči o přírodu, biodiverzitě, správném chování domácích zvířat a o práci záchranných stanic pro zraněné živočichy. Děti se bavily nejen na skákacím hradě, ale také se účastnily různých her a soutěží.

Turistický pochod Za pohledy z Rybí, 27. 4. 2024
VIDEO: Baba Jaga, Karkulka a na 2000 chodců. V Rybí se konal 47. ročník pochodu

Stánky Tonda obal a Elektrowin představily inovativní přístupy k třídění odpadů a inspirovali k odpovědnému nakládání s odpady.

Odbor životního prostředí, dotací a veřejných zakázek připravil stánky s informacemi o myslivosti a rostlinách, které osvětlily důležitost ochrany přírody a udržitelného zemědělství.

Technické služby města Příbora zase předvedly zábavné a poučné aktivity pro děti, včetně setí semínek do hrníčků a ukázky techniky.

Cyklobus do Beskyd pojede od května, 24. 4. 2024.
Nově z Kopřivnice do Nového Jičína na sdíleném kole a cyklobusem do Beskyd

Celkově byla akce velmi úspěšná, přinesla důležité informace o ochraně životního prostředí, počasí vyšlo na jedničku, tak co více si přát.