Posuďte sami, zdali se jejich snaha vydařila a HLASUJETE V ANKETĚ!

ANNA WŐHLOVÁ, Modelka, předplatitelka

Do proměny jsem se přihlásila sama. Jak říkám, i babka trafikantka může být šik, ne? Ještě před konečnou úpravou jsem měla vlasy přes uši, ale to já prostě nesnesu, takže jsme se nakonec domluvili s panem kadeřníkem, že to spraví tak, aby mi to nevadilo. Je pravda, že při každém novém stříhání si nechám udělat i jinou barvu, ale tahle je super. Musím říct, že jsem s výsledkem spokojená.

KOMENTÁŘE

David Rek, Kadeřník

U paní jsem zvolil živější střih i barvu. Bohužel, šlo vidět, že na vlasech už bylo barev hodně. Takže jsem barvy sjednotil a částečně prosvětlil. Nakonec jsem zvolil jsem hnědofialovou s odleskem do mahagonu. Myslím, že to byla dobrá volba.

Vlasta Černošková, Kosmetička

Paní Wöhlová je zvyklá se líčit a já jsem si říkala, že by jí k novému účesu pasovalo jemnější zlatavé líčení. Jemnější proto, abychom zbytečně nepoukazovali na vrásky ve tváři. Toho se naneštěstí dopouští ženy, jež mají vrásky a používají perleťové líčení, čímž nerovnosti pokožky ještě více zvýrazí. Proto je vhodnější právě pudrové.

I LOVE STUDIOLogo studia.

Kadeřnické studio známé také jako I LOVE MY HAIR I LOVE STUDIO je novojičínským centrem moderního vlasového designu. V nabídce jeho služeb lze naleznout kompletní kadeřnický servis, svatební účesy, střihy vlasů podle typu osobnosti, barvení dle typologie a mimo jiné i kompletní vlasové poradenství a následnou domácí péči. Kadeřnictví rovněž aktivně spolupracuje při změně image svých zákazníků.

I LOVE STUDIO
Kostelní 35
Nový Jičín 741 01
Telefon: 556 710 655

VLASTA ČERNOŠKOVÁ

Mladá perspektivní kosmetička nabízí nejen standardní služby, ale také například prodlužování řas, vizážistiku, poradenství Mary Kay a další. Výhodou pro obyvatele Nového Jičína také je, že pracuje v salonu nedaleko koupaliště a je ochotná pomoci i v základních otázkách líčení pro ty, které se líčit neumějí a rozhodně to tak nechtějí nechat.

Salon Iva
Novosady 31
Nový Jičín 741 01
Telefon: 737 566 224

ROMAN VÁLEK

Fotograf, jenž se podílel na Proměně s Novojičínským deníkem, nabízí focení samostatných portértů, dále focení svateb a různých reportáží. Je schopen kvalitně nafotit také koncerty a zajistit produktové a table top fotografie.
Telefon: 737 146 521