Obavy zmizely až s výsledkem proměny

Ukázalo se však, že tyto obavy byly veskrze liché. Ujala se jí totiž velmi schopná a nadaná kadeřnice Jana Grussmannová.

Po prvním focení v ateliéru Foto Creative Romana Válka se poté domlouvily na dalším postupu. „Budu ztmavovat podklad a prosvětlovat melíry. Jelikož je paní letní typ, studené odstíny jí budou lichotit. A taky poopravíme střih,“ podotkla kadeřnice Grussmannová a hned se dala do díla.

Netrvalo dlouho a po barvení přišly na řadu nůžky. „Barva se ujala velmi dobře. Není to ale příliš velký rozdíl, protože jsem chtěla zachovat původní barvu vlasů,“ vysvětlila kadeřnice. Účastnice proměny vše bedlivě sledovala v obrovském zrcadle. „Barva je opravdu krásná,“ zhodnotila odstín Třetinová.

Poté, co účes dostal příhodný tvar a svěžest, posadila se dáma do křesla ke kosmetičce Vlastě Černoškové ze salonku nedaleko městského bazénu. „Sjednotím make-up a pomocí kamufláže zamaskuji vyšší čelo. Kvůli fotkám, které se budou pořizovat později, bude líčení trochu silnější a výraznější,“ sdělila Černošková. Po nalíčení zbývalo několik málo vteřin, než se Jaroslava Třetinová přesunula zpátky do ateliéru, vstříc nedočkavému objektivu. „Proměnu jsem si užila a pro mě osobně je to velká změna. Moc se mi líbil kolektiv, který je tady. Je opravdu skvělý,“ zmínila se ještě před odchodem Jaroslava Třetinová.

A i když si svým novým vzhledem stále nebyla příliš jistá, fotografie ji přesvědčily. Proměna se i tentokrát vyvedla ke spokojenosti své nositelky.

A jak se tato proměna líbí Vám? Hlasujte v anketě!

V příštím vydání týdeníku Region budeme v seriálu pokračovat.