Posuďte sami, zdali se jejich snaha vydařila a hlasujte!

Miluše Floreová, modelka, předplatitelka

Do proměny jsem se přihlásila sama, a to na základě výsledků loňského ročníku, který na mne zapůsobil. Je pravda, že jsem se trochu bála, ale myslím, že je to opravdu pěkné, i když pro mě zatím dost nové. Ale jsem příjemně překvapená. Navíc, ve studiu byla skvělá atmosféra a paní kadeřnice byly taky úžasné.

Jana Gussmannová, kadeřnice

U paní Floreové byl zřetelný velký odrost, kde už se rýsovaly šedivé vlasy. Musela jsem tedy vlasy znovu obarvit a sestříhat. Zvolila jsem plnější sestříhané mikádo, které jejímu typu tváře rozhodně lichotí. Co se týče barvy, tak tomuto typu tváře a zejména i krásné zelenošedé barvě očí budou sedět teplé odstíny. Tóny se ¨proto nesou v barvě zlaté až do měděna, a to zejména vepředu. Spodní a zadní část je pak spíše tmavší. Modelka díky tomu získala výraznější vzhled, který ji omladil.

Vlasta Černošková, kosmetička

Volila jsem při líčení spíše teplé, měděné, zemité barvy. K zeleným očím to krásně pasuje. Nejprve jsem hydratovala pleť, aplikovala peeling, aby se pokožka před líčením stáhla a vypnula. Vzhledem k typu pleti doporučuji při používání očních stínů spíše pudrové, žádné perleťové, které by obličej zatěžovaly.

I LOVE STUDIOTým profesionálních kadeřníků salonu I love studio. Zleva Jana Grussmannová, nahoře David Rek, pod ním Lidka Řeháková, zcela vpravo Sabina Böhmová.

Kadeřnické studio známé také jako I LOVE MY HAIR I LOVE STUDIO je novojičínským centrem moderního vlasového designu. V nabídce jeho služeb lze naleznout kompletní kadeřnický servis, svatební účesy, střihy vlasů podle typu osobnosti, barvení dle typologie a mimo jiné i kompletní vlasové poradenství a následnou domácí péči. Kadeřnictví rovněž aktivně spolupracuje při změně image svých zákazníků.

I LOVE STUDIOLogo studia.
Kostelní 35
Nový Jičín 741 01
Telefon: 556 710 655

VLASTA ČERNOŠKOVÁ

Mladá perspektivní kosmetička nabízí nejen standardní služby, ale také například prodlužování řas, vizážistiku, poradenství Mary Kay a další. Výhodou pro obyvatele Nového Jičína také je, že pracuje v salonu nedaleko koupaliště a je ochotná pomoci i v základních otázkách líčení pro ty, které se líčit neumějí a rozhodně to tak nechtějí nechat.

Salon Iva
Novosady 31
Nový Jičín 741 01
Telefon: 737 566 224

ROMAN VÁLEK

Fotograf, jenž se podílel na Proměně s Novojičínským deníkem, nabízí focení samostatných portértů, dále focení svateb a různých reportáží. Je schopen kvalitně nafotit také koncerty a zajistit produktové a table top fotografie.
Telefon: 737 146 521