VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Psí nalezenci hledají nový domov

Vážení čtenáři, redakce Novojičínského deníku si pro vás dovolila připravit malý prázdninový seriál o psích útulcích. V rámci této pravidelné rubriky budeme představovat jednotlivé útulky a také jejich psí obyvatele, kteří stále hledají nové majitele. Pokud se vám nějaký pes zalíbí, neváhejte kontaktovat správce útulku.

17.8.2012
SDÍLEJ:

Největším seriál o psích útulcích nás tentokrát zavede do Studénky, kde nalézají dočasný azyl psí nalezenci v zařízení nazvaném Radar.Foto: Archiv útulku

Studénka Největším seriál o psích útulcích nás tentokrát zavede do Studénky, kde nalézají dočasný azyl psí nalezenci v zařízení nazvaném Radar.

Kromě odchycených zvířat ze Studénky jsou zde přivážena například i ta ze Šenova u Nového Jičína. Zařízení provozuje město a v areálu útulku je k dispozici šestnáct kotců, z nichž jeden je izolační a jeden karanténní. „Pokud se rozhodnete vzít si psa z útulku jako noví majitelé, bude sepsána Dohoda o předání psa náhradnímu držiteli, která je platná do doby uzavření darovací smlouvy, avšak na dobu nejméně 6 měsíců od nálezu psa, a nový majitel obdrží očkovací průkaz. V případě, že by se ozval původní majitel psa, pes mu bude prostřednictvím Městské policie Studénka vrácen a původní majitel bude muset uhradit všechny náklady spojené s pobytem psa jak u nového majitele, tak v útulku," informuje provozovatel útulku.

Vstup veřejnosti do útulku není povolen, s výjimkou akcí, které organizují například školy nebo školky. Studénecký psí útulek se nachází na ulici Polská. Další podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách Městského úřadu Studénka.(edm)

Další fotografie psů ze studéneckéhoútulku přineseme zase příští týden.

Autor: Adam Knesl

17.8.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení