Co vše lidé na akci gurmánům nabízeli? Vybral si snad každý, posuďte sami. Banánový chléb, chléb se zázvorem a datlemi, různé masové rolkynechyběly různé druhy kávy, pampelišková limonád či sirup, slaný koláč, mrkvová polévka, čočkové a další saláty, slané tyčinky, koláčky, a jiné cukrovinky, pizza i špekáčky a mnoho dalšího a nechybělo ani několik druhů kávy.

Přestože vytrvale mrholilo nebo pršelo, lidé stále přicházeli. Prostor v galerii i před ní se stále více zaplňoval, dobrou náladu zpříjemňovala příjemná živá hudba kapely Swingalia.Nedělní kopřivnický Restaurant Day zorganizovala Barbora Kociánová.

„Manžel byl součástí toho, když se zachraňoval tento objekt, z nějž vznikla Galerie Galaxie. No, a já po té době, kdy se nic nemohlo konat, už jsme měla trochu absťák, tak mě napadlo udělat Restaurant Day. Ten se totiž dá zrušit ze dne na den. Mám kontakty na prodejce, takže by jim stačilo zavolat, kapela jsou kamarádi,“ nastínila Barbora Kociánová.

S tím, že počasí nebude akci moc přát, počítala. „Napadlo mě, že když bude škaredé počasí, nepřijde tolik lidí a nebude to vyprodané během půl hodiny,“ poznamenala s úsměvem a dodala, že je příjemné vidět, kolik lidí na akci přišlo. „Je vidět, že lidem akce hodně chybí,“ doplnila Barbora Kociánová.