Betlémské světlo rozdávali skauti ze Suchdolu nad Odrou už od 18. prosince. Plamínek betlémského světla si ze Suchdolu nad Odrou odnesou také fulnečtí skauti, kteří jej budou rozdávat den před Vánoci, 23. prosince od 15.12 hodin. Skupinka s plaménkem půjde trasou z městyse do Fulneku, který projdou celý až k farnímu úřadu.

Skauti zavítají také do Oder. Ze Suchdolu si v ten samý den taktéž v 15.12 hodin vyzvednou betlémské světlo a budou pokračovat vlakem směrem na Budišov nad Budišovkou.

V Příboře budou skauti rozdávat světlo od 15 do 18 hodin a na Štědrý den od 9 do 11 hodin. Obyvatelé si mohou pro světlo, zažehnuté až v dalekém Betlémě dojít s vlastními petrolejkami a lucerničkami k městské radnici.

Světlo ve Štramberku budou rozdávat skauti do jednotlivých domovů. Ten, kdo by měl o tento kousek Betléma zájem, může napsat své jméno a adresu na připravený papír v kostele nebo v obchodě U Hrčků, či uvést ty samé iniciály na e–mail dominik.d@centrum.cz.

Ve Veřovicích se bude plamének rozdávat na Vánoce, 24. prosince od 9.30 do 10.30 hodin, poté dle zájmu, u nákupního střediska na horním konci.

Skauti se objeví také ve Velkých Albrechticích, a to na Štědrý den 24. prosince od 13. do 14. hodiny. Světlo bude k dispozici v kostele svatého Jana Křtitele.