Také letos ovládnou zrekonstruované prostranství kolem kulturního domu ve Slatině přátelé recese a dobré hudby. Letošní ročník akce zvané Jako Za Mlada nabídne Pavla Cejnara, Martina Haricha, The C.I.P. a další.

Vše začne ve 14 hodin. „Prostor dostanou i mladé kapely z našeho okolí, objeví se také známé tváře místních recesistů a populárních osobností," zve všechny příznivce dobré zábavy Jiří Šindler, jeden z organizátorů akce.

Na úvod se představí bílovecká funk-jazzová kapela Crash Family, po ní vystoupí ostravští hip-hopeři True Crew a odpolední část zakončí kapela Easy Steps se svým rock´n´roll-rockem. Odpolední program doplní kejklířské vystoupení Křup Ala Hop a oblíbený host Michal Nesvadba se svou šou šou.

V podvečer na hlavní scéně zahájí program finalista Superstar Martin Harich s kapelou Musitany Hope, líbivým funky rozhoupe návštěvníky vynikající fulnecká kapela Jednoduše a po nich se představí nejlepší český U2 revival.

C.I.P. a ohňostroj

Po setmění se do účastníků pustí moderátor a DJ Pavel Cejnar, po něm přijde masáž populárních domácích The C.I.P., skupiny známé úpravou textů oblíbených písní, která letos opět překvapí novým hitem.

„Chybět nebude ani netradiční ohňostroj, taneční scéna pod stanem, oblíbené stánky s dobrotami, kavárnička s palačinkami, atrakce pro děti, malování na obličej a další," dodává k programu Jiří Šindler. Vodní nádrž se již tradičně promění ve vodní bar, na travnaté pláži zaparkuje Party bus a kolem vznikne relax zóna. To vše uprostřed jedné vesnice, kde nuda rozhodně nehrozí.

Michal Merenda