Deník spolu s organizátory vyhlašuje soutěž o 2 x 2 vstupenky na sobotní i nedělní program (viz pozvánky ve fotogalerii).

Stačí, když do čtvrtku 14. října 2021 do 8 hodin napíšete jméno (název) alespoň jednoho dalšího vystupujícího (učinkujícího) na víkendových akcích (nápovědu najdete na www.kousekpokousku.cz/aktuality).

Odpovědi posílejte na e-mail petr.svitak@denik.cz a nezapomeňte připojit i své jméno a telefonní číslo.

*Soutěž podléhá pravidlům soutěží pořádaných VLTAVA LABE MEDIA a.s., která najdete zde.

K TÉMATU

Cílem Nadačního fondu Kousek po kousku je na prostoru větším než 16 tisíc metrů čtverečních vytvořit místo vhodné pro tvůrčí práci, inspiraci i relaxaci - Zahrada hojnosti. Zahrada má posloužit dětem a mladým lidem v praxi pochopit zákonitostí přírody, koloběhu, ekosystému. Dospělí se mohou zapojit do výměny pěstitelských zkušeností, předávání rad a tipů o zpracování plodů, bylin, ovoce, zavařování, výrobě tinktur, olejů, mastí a dalších výrobků.

Nadační fond Kousek po kousku začal nedávno ve Fulneku budovat Zahradu Hojnosti.
Ve Fulneku vzniká Zahrada Hojnosti. Víme, o co jde

Nadační fond Kousek po kousku je ve Fulneku známý zejména jako organizátor dobročinné akce Klášterní kouskování. V pátek 3. září Martina Mazancová, předsedkyně správní rady Nadačního fondu Kousek po kousku, převzala z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje Ivo Vondráka Cenu za společenskou odpovědnost v kategorii pro mikropodniky, živnostníky a spolky.