Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

31.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C (play-off)

VSK VŠB Ostrava - BC Nový Jičín 83:79 (23:18, 43:40, 62:64)

Body: Pacut 20, Marek 14, Gerych 13, Maděra 11, Mičůnek 8, Pilař 7, Vlček 6, Lukenda 4 - Medek Roman 29, Kraus Karel 17, Mikulec Jakub 11, Křídlo Martin 9, Krba Tomáš 7, Mrštík Pavel, Pospíšil Michal a Valčák Miloš 2, trojky: 7:10, fauly: 15:17, TH: 24/18:9/7, rozhodčí: Menšík, Rektořík

Zbylý výsledek 1. kola: Sokol Šlapanice – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 117:85

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

17. kolo: Velká Bystřice - Přerov B 28:20, Polanka - Holešov 35:22, Paskov - Trnávka 24:19, Napajedla - Havířov 32:28, Vsetín - Zubří jun. 42:36, Lesana Zubří - Olomouc 22:28

1. V. Bystřice 17 15 0 2 454:369 30
2. Napajedla 17 11 1 5 516:491 23
3. Zubří jun. 17 11 0 6 538:482 22
4. Olomouc 17 10 1 6 509:465 21
5. Vsetín 17 9 2 6 524:455 20
6. Polanka 17 10 0 7 494:438 20
7. Holešov 17 8 0 9 468:487 16
8. Havířov 16 7 0 9 455:464 14
9. Trnávka 17 4 2 11 432:465 10
10. Přerov B 16 4 1 11 405:480 9
11. Paskov 17 4 1 12 404:489 9
12. L. Zubří 17 4 0 13 397:511 8

Severomoravská liga mužů

25. kolo: Hlučín - Rožnov pod Radhoštěm 22:33, Klimkovice - TJ Valašské Meziříčí 17:17, Krnov - Polanka B 16:17, Veselá B - Nový Jičín 18:29, Suchdol nad Odrou - Třinec 28:16

1. Rožnov p. R. 13 12 0 1 398:295 24
2. Suchdol n. O. 13 10 1 2 319:255 21
3. Nový Jičín 12 10 0 2 336:259 20
4. Polanka B 13 6 4 3 333:308 16
5. Veselá A 11 6 3 2 292:219 15
6. Krmelín 12 6 0 6 279:227 12
7. Valašské Meziříčí 12 4 2 6 247:287 10
8. Hlučín 12 4 2 6 261:305 10
9. Třinec 13 4 1 8 253:292 9
10. Klimkovice 13 2 1 10 242:297 5
11. Krnov 13 2 0 11 285:363 4
12. Veselá B 13 1 2 10 235:373 4

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Tatran Bohunice 38:23 (18:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček, Žižkovský 1, Bukovský 4, Podhraský, Krčmář, Kahánek 3, Reček 8, Gřes 8, Dostalík, Tížek 2, Pavlík 1, Mička 4, Kroča 7

Ostatní výsledky 17. kola: Frýdek-Místek - Karviná 32:26, Jičín - Třeboň 34:13, Nové Veselí - Náchod 21:23, Ostrava - Zubří 31:36, Talent Plzeň - Dukla 33:31

1. Jičín 17 16 1 0 564:420 33
2. Karviná 17 14 1 2 611:489 29
3. Talent Plzeň 17 12 1 4 519:433 25
4. Fr.-Místek 17 10 3 4 459:420 23
5. Dukla 17 7 3 7 519:489 17
6. Zubří 17 7 0 10 504:527 14
7. Náchod 17 5 3 9 421:461 13
8. Kopřivnice 17 6 0 11 469:483 12
9. Ostrava 17 5 2 10 416:499 12
10. N.Veselí 17 5 0 12 452:491 10
11. Bohunice 17 5 0 12 459:536 10
12. Třeboň 17 3 0 14 384:529 6

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - KP Brno 39:21 (18:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Tichavský, Reček 8, Kocsis 2, Fulnek 2, Krpelík 1, Karban 2, Zima 3, Hanus 4, Bukovský 7, Tížek, Žalmánek, Žižkovský 3, Bittala 7

Ostatní výsledky 17. kola: Frýdek-Místek - Karviná 13:30, Nové Veselí - Hranice 28:19, Ostrava - Zubří 31:36, Maloměřice - Prostějov 42:29

1. Kopřivnice 16 14 1 1 558:347 29
2. Zubří 16 13 2 1 578:366 28
3. Karviná 15 13 0 2 520:266 26
4. N. Veselí 16 8 2 6 438:421 18
5. Ostrava 16 8 1 7 486:473 17
6. Frýdek-Místek 15 7 1 7 413:382 15
7. Hranice 16 6 0 10 415:477 12
8. Brno 15 4 1 10 399:506 9
9. Zlín 15 4 0 11 336:480 8
10. Maloměřice 15 2 0 13 300:502 4
11. Prostějov 15 2 0 13 393:616 4

Severomoravská liga starších žáků

17. kolo: Karviná A - Ostrava A 39:12, Frýdek-Místek A - Vsetín 41:15, Kopřivnice A - Rožnov pod Rahoštěm 26:16, Zubří A - Polanka 35:25

1. Karviná A 17 16 0 1 570:300 32
2. Ostrava A 18 14 0 4 481:429 28
3. Zubří A 18 12 1 5 558:399 25
4. Frýdek-Místek A 18 11 1 6 520:403 23
5. Rožnov p. R. 18 7 0 11 302:391 14
6. Kopřivnice A 18 5 0 13 368:486 10
7. Polanka 17 4 0 13 299:434 8
8. Vsetín 18 1 0 17 320:576 2

Severomoravská liga mladších žáků

17. kolo: Karviná A - Ostrava A 14:16, Frýdek-Místek A - Vsetín 16:8, Kopřivnice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 23:12, Zubří A - Polanka 22:18

1. Ostrava A 18 18 0 0 359:210 36
2. Zubří A 18 11 2 5 314:269 24
3. Karviná A 17 10 1 6 281:212 21
4. Kopřivnice A 18 9 1 8 249:232 19
5. Frýdek-Místek A 18 7 1 10 268:278 15
6. TJ Rožnov p. R. 18 6 0 12 205:270 12
7. Polanka 17 4 2 11 186:256 10
8. Vsetín 18 2 1 15 162:297 5

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

21. kolo: Slezan Opava A - Robot Mokré Lazce B 10:2 (32:16), Omya Jeseník B - TTC Poruba A 10:4 (32:17), TJ Rožnov p. R. A - Mittal Ostrava C 3:10 (17:33), TŽ Třinec A - TJ MSV Studénka A 9:9 (35:34), Sokol Zlín Kostelec A - Jiskra Strážnice A 10:0 (30:7), KST Holešov A BM plus - SK Slavičín A 10:5 (36:25)

22. kolo: Omya Jeseník B - Robot Mokré Lazce B 10:6 (33:25), Slezan Opava A - TTC Poruba A 10:6 (40:22), TŽ Třinec A - Mittal Ostrava C 8:10 (33:40), TJ Rožnov p. R. A - TJ MSV Studénka A 9:9 (36:35), KST Holešov A BM plus - Jiskra Strážnice A 9:9 (32:35), Sokol Zlín Kostelec A - SK Slavičín A 10:3 (33:18)

1. Sokol Zlín Kostelec A 22 20 1 1 214:91 63
2. Mittal Ostrava C 22 17 1 4 202:117 57
3. Slezan Opava A 22 15 4 3 200:143 56
4. TŽ Třinec A 22 12 3 7 191:147 49
5. TJ Rožnov p. R. A 22 10 3 9 169:158 45
6. Robot Mokré Lazce B 22 11 0 11 172:173 44
7. TJ MSV Studénka A 22 9 4 9 175:167 44
8. Omya Jeseník B 22 10 1 11 148:175 43
9. TTC Poruba A 22 6 2 14 143:192 36
10. Jiskra Strážnice A 22 6 1 15 120:190 35
11. KST Holešov 22 4 4 14 147:202 34
12. SK Slavičín A 22 0 0 22 94:220 22

Divize mužů

25. kolo: KLUBsten Karviná A - Kopřivnice A 10:7 (40:31), Siko Orlová C - Odry A 6:10 (24:39), Mittal Ostrava D - TTC Poruba B 10:0 (30:5), Slávia Orlová A - SK Svinov A 3:10, Siko Orlová B - Frenštát p. R. A 10:0 (30:3), 1. PM Ostrava A - Ferrum Frýdlant n. O. A 3:10 (12:34), Slezan FM A - Horní Datyně A 10:7 (38:28)

26. kolo: Mittal Ostrava D - Siko Orlová C 10:4 (38:23), Odry A - TTC Poruba B 10:3 (32:23), Siko Orlová B - SK Svinov A 10:1 (30:13), Slávia Orlová A - Frenštát p. R. A 10:2, Slezan FM A - Ferrum Frýdlant n. O. A 10:8 (38:31), 1. PM Ostrava A - Horní Datyně A 4:10 (22:36)

1. Siko Orlová B 24 21 1 2 229:90 88
2. Mittal Ostrava D 24 18 3 3 226:131 81
3. Slezan FM A 25 16 2 7 226:173 75
4. Horní Datyně A 24 14 3 7 217:139 69
5. Slávia Orlová A 24 11 3 10 185:182 60
6. Frýdlant n. O. A 24 10 5 9 192:190 59
7. Siko Orlová C 24 10 4 10 178:183 57
8. KL. Karviná A 24 10 2 12 186:180 56
9. Frenštát p. R. A 24 9 4 11 166:194 55
10. 1. PM Ostrava A 25 9 3 13 173:209 55
11. SK Svinov A 24 8 3 13 168:193 51
12. Kopřivnice A 24 6 5 13 160:214 47
13. Odry A 24 6 2 16 141:213 44
14. TTC Poruba B 24 1 0 23 76:232 27

Krajská soutěž mužů, skupina C

21. kolo: Sokol Brušperk B - Nový Jičín A 10:3 (35:12), Ferrum Frýdlant n. O. C - Pstruží A 5:10 (25:33), Klimkovice A - Příbor A 9:9 (38:39), Odry B - Krmelín A 10:4 (35:17), Frenštát p. R. B - Horní Datyně B 10:6 (38:20), Sokol Kateřinky A - Paskov A 10:2 (32:12)

22. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. C - Nový Jičín A 7:10 (29:38), Sokol Brušperk B - Pstruží A 9:9 (32:34), Odry B - Příbor A 6:10, Klimkovice A - Krmelín A 10:3 (35:18), Sokol Kateřinky A - Horní Datyně B 10:1 (32:6), Frenštát p. R. B - Paskov A 9:9 (29:35)

1. Sokol Kateřinky A 22 19 2 1 216:83 81
2. Nový Jičín A 22 14 4 4 192:139 68
3. Pstruží A 22 13 4 5 198:136 65
4. Sokol Brušperk B 22 11 4 7 173:164 59
5. Paskov A 22 8 7 7 179:173 53
6. Horní Datyně B 22 8 5 9 163:173 51
7. Odry B 22 9 1 12 152:169 50
8. Frýdlant n. O. C 22 8 4 10 162:179 50
9. Příbor A 22 8 3 11 166:169 49
10. Klimkovice A 22 8 2 12 160:183 48
11. Krmelín A 22 5 1 16 121:200 38
12. Frenštát p. R. B 22 2 1 19 97:211 29

Okresní přebor I. třídy

Dohrávka 19. kola: TJ Sokol Slatina A - TJ Sokol Příbor B 8:10 (30:38)

Dohrávka 20. kola: TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov A 1:17 (13:53)

1. TJ MSV Studénka B 20 17 2 1 248:112 56
2. Tatra Kopřivnice B 20 16 1 3 247:113 53
3. TJ Mořkov A 20 14 2 4 218:142 50
4. TJ Nový Jičín B 20 13 2 5 196:164 48
5. TJ Sokol Příbor B 20 9 3 8 187:173 41
6. TJ Fulnek A 20 9 2 9 184:176 40
7. TJ Frenštát p. R. C 20 8 0 12 168:192 36
8. TJ Odry C 20 6 2 12 164:196 34
9. TJ Nový Jičín C 20 4 3 13 127:233 31
10. TJ Sokol Slatina A 19 4 4 11 142:200 31
11. TJ Mořkov B 19 4 2 13 143:199 29
12. TJ Frenštát p. R. D 20 3 1 16 118:242 27

VOLEJBAL

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

15. a 16. kolo: TJ Sokol Španielka Žižkov - Liberec 3:2 (-20, 25, -21, 21, 9) a 3:1 (19, 21, -16, 23), TJ Sokol Šternberk - Lokomotiva Plzeň 1:3 (7, -21, -19, -10) a 1:3 (18, -11, -11, -18), TJ Nový Jičín - SK Slavia Kometa Praha 3:2 (14, -20, -21, 24, 11) a 3:0 (13, 12, 21)

1. TJ Nový Jičín 24 20 4 0 64:31 44
2. TJ Lokomotiva Plzeň 24 19 5 0 61:23 43
3. Kometa Praha 24 12 12 0 49:47 36
4. TJ Sokol Šternberk 24 12 12 0 48:49 36
5. Frýdek-Místek 24 10 14 0 41:50 34
6. VK TU Liberec 24 7 17 0 36:59 31
7. Španielka Žižkov I 24 4 20 0 25:65 28

1. liga juniorek, skupina C

33. a 34. kolo: Nový Jičín - Lanškroun 3:2 (20, -24, 21, -17, 12) a 3:0 (11, 21, 22), Prostějov B - Olomouc B 3:0 (10, 14, 9) a 3:0 (14, 8, 15), Moravská Třebová - Zlín 3:2 (-13, 21, -17, 24, 14) a 3:0 (13, 20, 9), Sokol Šternberk B - Kroměříž 1:3 (-20, -16, 20, -22) a 1:3 (-21, 23, -17, -15), Sokol Šternberk A - Opava 3:0 (25, 26, 14) a 3:0 (15, 22, 21)

1. TJ Sokol Šternberk A 34 30 4 0 91:16 64
2. Happy Sport Opava 34 30 4 0 91:22 64
3. VO TJ Lanškroun 34 24 10 0 79:41 58
4. TJ Nový Jičín 34 23 11 0 75:47 57
5. VK Prostějov B 34 19 14 1 65:51 52
6. VSC Zlín 34 15 19 0 54:70 49
7. TJ Moravská Třebová 34 14 20 0 56:66 48
8. VC Kroměříž 34 11 23 0 48:76 45
9. TJ Sokol Šternberk B 34 3 29 2 13:95 35
10. SK UP Olomouc B 34 1 33 0 13:101 35

31.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Vizualizace.
4

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.  

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.  

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení