Hasiči lákají na soutěž

Lukavecká terénní vlna se letos dočkala již 31. ročníku a místní hasiči zvou příznivce požárního sportu na hřiště TJ Sokol v Lukavci ve středu 5. července. Terénní vlna se v Lukavci, místní části Fulneku, uskuteční od 13 hodin. 

Svatojánskou noc na hradě rozzáří ohně a barvy

Svatojánskou noc pro návštěvníky připravili organizátoři z Hradu Starý Jičín. Večerní program se uskuteční ve středu 5. července od 19.30 hodin a děti i dospělí se mohou těšit na mystická vystoupení, UV a ohňovou show a také na tradiční svatojánské ohňování. Při tom se předvedou skupina scénického šermu Allegros a hudební skupina Rabussa. Účastníci si společně s dobovými umělci užijí večer plný ohňů a barev.

Seznamka láká do letního kina

Minibiják Špalek nezahálí ani letos a hned v počátku prázdnin láká na český film Seznamka. Komedie o mužích a ženách a spolu s nimi také o zajímavém fenoménu současné doby, tedy o internetové seznamce, spolehlivě pobaví nejednu generaci. Na rande naslepo se diváci vydají do letního kina ve čtvrtek 6. července ve 21.30 hodin. Vstupné je 30 korun a akce se uskuteční ve frenštátském autokempu. 

K TÉMATU

Koncert u přehrady Slezská Harta Legenda českého bluegrassu, kapela COP, zahraje ve čtvrtek 6. července v Centru Slezská Harta Razová. Koncert začne v 19 hodin, kdy jako první vystoupí předkapela Goodwill. Muzikanti COPu přijedou v plném obsazení.