V areálu zimního stadionu se nachází plocha o rozměru 60×28 metrů, která je od srpna do dubna pokryta ledem a od dubna do července je využívána pro in-line hokej, florbal, tenis, volejbal či bruslení na kolečkových bruslích. Lidé v tomto areálu však naleznou také tělocvičnu pro sálové sporty, jako je basketbal, volejbal, futsal či badminton, nachází se zde gymnastická tělocvična i moderní fitnescentrum. „V prostoru zimního stadionu je možnost občerstvení ve dvou bufetech. V těsném sousedství je i možnost ubytování a stravování v hotelu,“ uvádí internetové stránky Správy sportovišť Kopřivnice.

Více k tématu bruslení přineseme v úterní příloze Novojičínského deníku.

Na bruslení pro veřejnost mohou lidé zamířit vždy o víkendech. V sobotu i v neděli se brány otevírají buď od 14.45 do 16 hodin, nebo od 16 do 17.15 hodin. Otvírací doba je pohyblivá a závislá na dalším programu. Aktuálně ji zájemci najdou právě na internetu. „Máme vysledováno, že otvírací doba o víkendu na Kopřivnici stačí. Když jsou prázdniny, máme otevřeno každý den,“ nastínil Milan Okřešík, vedoucí kopřivnického zimního stadionu. Současně prozradil, že před časem laškovali s bruslením pro veřejnost i v týdnu. „Zkoušeli jsme mít otevřeno i ve všední dny, ale neuchytilo se to,“ dodal Okřešík.

V sobotu a neděli si na kopřivnický zimák mohou přijít zabruslit dospělí a děti od 6 let za třicet korun. Děti mladší 6 let zaplatí o deset korun méně a stejně jako v případě novojičínského zimního stadionu, i v Kopřivnici platí doprovod bez bruslí pouhou pětikorunu.