Každý čtvrtek se mohou náctiletí zúčastnit sportovních aktivit, které pořádá město společně s pomocí vedoucích ze zdejších tělovýchovných oddílů, skautů a s dalšími spolky. Manažerka volnočasových aktivit Lenka Heráková sdělila, že všech akcí se mohou mladí zúčastnit zdarma a navíc je pro ně připravena soutěž, kdy nasbíráním pěti náramků z pěti akcí budou VIP hosty na závěrečném koncertu kapel Nevím a Team Revival Martin v pátek 21. srpna. 

Účastníci projektu se letos mohou těšit na dodgeball, discgolf, atletický pětiboj, koupání, nebo hru, kterou připravili místní skauti. „Po loňském velkém úspěchu volejbalu, jsme připravili dvě volejbalová odpoledne. Ve větším si letos účastníci užijí také parkour,“ doplnila Lenka Heráková s upřesněním, že volejbalová odpoledne se uskuteční 16. července a 13. srpna.

Informace

Všechny potřebné informace naleznou účastníci na facebookové stránce Někdo ven???. Kromě aktivit projektu se ale mohou mladí lidé z Kopřivnice těšit na letošní novinku, kterou je zpřístupnění kopřivnických sportovišť. Dopoledne mezi desátou a půl jednou si mohou náctiletí přijít zasportovat na místní umělou sportovní plochu, zimní stadion nebo krytý bazén. Součástí každého sportoviště bude i nabídka aktivit od organizátorů, kterou však příchozí nemusí využít.

Lucie Syrovatková