„V sobotu do našeho města opět přijede Mikuláš se svým doprovodem, aby jako tradičně každý rok, rozsvítil slavnostní výzdobu. Tu zajišťuje firma Slumeko, s.r.o., která disponuje několika kolekcemi vánočních ozdob. Výzdobu každoročně doplňuje a obnovuje, takže se občané města zase mohou těšit na něco nového,“ informovala mluvčí Kopřivnické radnice Lucie Petříčková.

Začátek bohatého mikulášského programu, na jehož přípravě se podílel i kopřivnický Dům dětí a mládeže, bude zahájen o půl třetí odpoledne ve velkém sále místního kulturního domu. Pro malé návštěvníky je připraveno velké množství veselých her, soutěží, dílen a nadílky. Mezi největší zajímavosti odpoledne bude jistě patřit také andělská pošta.

„Letošní předmikulášský večer, ale bude oproti těm předchozím přeci jen v něčem odlišný,“ upozornila Petříčková a dodala, že po skončení programu se před kulturákem uskuteční velký sraz všech Mikulášů, čertů a andělů z Kopřivnice. „Ti budou mít možnost nejen sledovat slavnostní rozsvícení celého centra města včetně vánočního stromu, ale také si společně zazpívat koledy, které k Vánocům neodmyslitelně patří,“ řekla na závěr Petříčková.

Celé odpoledne poté uzavře Čertovská diskotéka s DJ Stoupou.