Jednadvacetiletá Eva Švaňová z Luboměře prý byla zpočátku velmi překvapená, když se dozvěděla, že se stala výherkyní večeře. Hodně se těšila, ale pak začala být velmi nervózní. „Když jsem jim nasedla do auta a řekli mi, že tam čeká televizní štáb, tak ta nervozita začala hodně pracovat,“ přiznala Eva.

Pořad Nic než pravda sleduje občas, Petr Šiška ji prý mile překvapil. „O tom pořadu jsme se bavili, o zaměstnání, o školách. „Jako společník byl super, opravdu výborný,“ nemohla si vynachválit Šiškovo vystupování Eva, kterou prý asi nejvíce překvapilo, když se dozvěděla, že známý moderátor a producent kdysi působil jako tělocvikář. „velmi příjemně jsem se pobavili i zasmáli,“ vzpomínala Eva, která si ze setkání kromě neobvyklého zážitku odnesla fotografie s podpisy i pro kamarády, DVD nosiče se seriálem Velmi křehké vztahy a CD a DVD kapely Legendy se vracejí, v níž Petr Šiška hraje s dalšími špičkovými muzikanty.

Eva se v obci stala středem pozornosti. „Doma se mě hned ptali, jaké to bylo. Teď se chystám do obchodu, takže čekám, že se lidi budou vyptávat,“ poznamenala Eva.

Výherkyně a Petr Šiška zahájili setkání přípitkem, pak si dali večeři. „Slečna Eva měla špíz z lososa a pan Šiška měl lososa na špenátovém lůžku,“ prozradila tisková mluvčí Primy Jana Kocová.

Host Prima Dne s Deníkem Petr Šiška prozradil, že v restauraci Zámeček pod Hradem ve Starém Jičíně nebyl poprvé a věděl už dopředu, že si dá jako tradičně lososa se špenátem. „Ale kuchaři mě opět překvapili, protože jsem na jídelníčku objevil fantastický dezert, což byly švestky s mandlemi a se zmrzlinou. A to byla fantastická laskomina,“ pochvaloval si Petr Šiška. Slečnu Evu prý musel zpočátku do jídla a pití trochu nutit. „Přestože soutěžila o večeři, tak jak prozradila, po sedmnácté hodině zásadně nejí, udělala přece jen malou výjimku a něčeho ďobla, tak jsme jí přichystali alespoň nějaké dobré svačinky domů,“ pokračoval Petr Šiška.

Původně plánovaná asi hodinová večeře se natáhla na více než dvě, podle obou hlavních protagonistů příjemně strávené hodiny. „Slečna Eva sice byla zpočátku nervózní, ale asi po patnácti minutách zjistila, že nelámu dětem nožičky a ručičky a docela pěkně jsme si popovídali a zjistili jsme, že máme mnoho společných zájmů. Myslím si, že nakonec jsme se loučili jako kamarádi,“ uzavřel Petr Šiška.