Ačkoli je začátek akce ještě poměrně daleko, mohou se zájemci o místa hlásit už nyní. K 17. únoru už byla obsazena více než polovina míst. „Máme již otevřenou registraci pro hráče a do tohoto okamžiku se jich registrovalo již padesát osm z celkového počtu sta míst. Nedávno jsme rovněž nahradili turnaj v Unreal Tournament 2004 turnajem v Quake Live, který je zdarma a od něhož si slibujeme příchod nových hráčů, kteří si doteď nevybrali,“ zmínil hlavní koordinátor akce Adam Surák.

Hrát se bude Counter-Strike 1.6, Defence of the Ancients, Trackmania Nations Forever a také oblíbené Age of Empires 2: The Conquerors. Vedlejší turnaje sestávají z her Warcraft III: The Frozen Throne, Quake Live a Battlefield 2. Prakticky je však povoleno hrát cokoli, například Bulánci, Call of Duty, Half-Live či World od Warcraft. „Akci doprovázejí i dvě soutěže, a to Dívka LAN party, která má za cíl najít novou, vlídnou tvář akce, a Creontech Wallpaper, jež má najít oficiální tapetu na plochu obrazovek všech hráčů,“ dodal Surák.

Hráči budou mít, oproti loňskému roku, k dispozici pro diváky nepřístupnou část kulturního domu, kde bude místnost na spaní. Více informací na webu http://lan.creontech.cz.