BÍLOVEC 2011

Nadstavba: Slávia Opava - Stará Bělá 6:2, Studénka - Velké Albrechtice (přesunuto na čtvrtek 10. března, 18.00), Skotnice - Ostrava-Jih 4:1, Sokol Kateřinice – Fotbal Fulnek 3:1, FC Bílovec – FK SK Polanka 3:0 kontumačně, TJ Klimkovice - Hájek a synové Jakubčovice 0:2

Los o umístění: sobota 12. března, 9.00 o 11. místo: Sokol Stará Bělá – SK Studénka/SK Velké Albrechtice, 10.45 o 9. místo: Slávia Opava – SK Studénka/SK Velké Albrechtice, 12.30 o 7. místo: FC Ostrava-Jih – Fotbal Fulnek, 14.15 o 5. místo: Sokol Skotnice – Sokol Kateřinice, 16.00 finále: FC Bílovec - Hájek a synové Jakubčovice, 17.45 o 3. místo: Klimkovice (dorost) - Polanka (dorost)

MACRON CUP VŘESINA 2011

Závěrečné boje: Svinov - Mokré Lazce 0:4, Vřesina - Heřmanice 2:0, Brušperk - Třebovice 2:4, Petřvald na Moravě - Suché Lazce 7:2, Vratimov - Kunčičky 8:1

Konečné pořadí turnaje: 1. Biocel Vratimov (22 bodů), 2. Sokol Vřesina (19 bodů), 3. TJ Petřvald na Moravě (18 b), 4. TJ Suché Lazce (15 b), 5. FK Sokol Mokré Lazce (15 b), 6. TJ Heřmanice (12 b), 7. SK Brušperk (11 b), 8. TJ Kunčičky (7 b), 9. Slávie Třebovice (6 b), 10. Vítkovice-Svinov (4 b).

NOVÝ JIČÍN 2011

Skupina I

7. kolo: AFC Veřovice – Lokomotiva Suchdol nad Odrou 5:2, TJ Nový Jičín B - FC Vlčovice-Mniší 2:3, Slavoj Jeseník nad Odrou – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm 2:3, Sokol Bělotín - FK Velké Karlovice 2:4

Skupina II

6. kolo: Sokol Tichá - Sokol Žilina 2:3, FC Kopřivnice - Kotouč Štramberk 4:2

Los 7. kola: pátek 11. března, 17.00 Kotouč Štramberk - TJ Nový Jičín dorost, 19.00 Sokol Žilina - Sokol Sedlnice, sobota 12. března, 17.00 Tatra Příbor - FC Kopřivnice, 19.00 TJ Hodslavice Sokol – Tichá

Skupina Dorost

3. kolo: FC Staříč - TJ Odry 1:3, Sokol Skotnice - SK Brušperk 4:2

Los 4. kola: čtvrtek 10. března, 17.00 FC Staříč - TJ Nový Jičín, neděle 13. března, 15.00 TJ Odry - SK Brušperk, 17.00 FC Kopřivnice - Sokol Skotnice

Skupina Žáci

3. kolo: TJ Nový Jičín - TJ Poličná 2:0

Los 4. kola: neděle 13. března, 10.00 Sokol Starý Jičín - FK Velké Karlovice, 11.30 TJ Poličná - TJ Odry, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice - TJ Nový Jičín