Policejní mluvčí René Černohorský upřesnil, že pachatel nejprve rozbil sklo v okně a poté vnikl do samostatně stojící garáže poblíž pozemku jednoho ze zdejších rodinných domů. „Z garáže pachatel odcizil malý motocykl - skútr tovární značky Manet S100 registrační značky NJ-1-01-50 a dále baterii a nabíječku k elektrické sekačce značky Stiga,“ uvedl René Černohorský.

Nemocnice Třinec obdržela další ocenění kvalitní práce v péči o pacienty s cévní mozkovou příhodou a řadí se tak mezi pracoviště na špičkové evropské úrovni.
Iktové centrum Nemocnice Třinec získalo evropský certifikát kvality

Třiapadesátiletý majitel z Frýdeckomístecka vyčíslil celkovou škodu na majetku ve výši 52 tisíc korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Frenštátě pod Radhoštěm.

„Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného jednostopého dopravního prostředku a dalších věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na frenštátské policejní číslo 974 735 711,“ doplnil policejní mluvčí.